Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

           Szukasz nowe mieszkania Zielona Góra

           -248 ofertw 4 inwestycjach
           • Nowa Łężyca - Etap I

            Inwestycja Nowa Łężyca - Etap I znajduje się w Zielonej Górze, ul. Odrzańska (5,3 km od centrum Zielonej Góry), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Nowa Łężyca - Etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Nowa Łężyca - Etap I znajduje się 77 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Zielona Góra, ul. Odrzańska (5,3 km od centrum Zielonej Góry)
            Ceny od: 3 700 zł/m2
            • Termin oddania: 2 kw. 2018
            • Liczba Mieszkań: 77
            • Powierzchnia: 26 - 74 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 4
            Budnex Mieszkania spełniające kryteria
           • Zielona Góra Os. Jędrzychów

            Inwestycja Zielona Góra Os. Jędrzychów znajduje się w Zielonej Górze, ul. Łukasiewicza 17 i 15 (4,4 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.. Inwestycja Zielona Góra Os. Jędrzychów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 177 lokali mieszkalnych o powierzchni 49 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Zielona Góra Os. Jędrzychów znajduje się 1 mieszkanie, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Zielona Góra, ul. Łukasiewicza 17 i 15 (4,4 km od centrum Zielonej Góry)
            Ceny od: 3 390 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 1
            • Powierzchnia: 49 m2
            • Liczba pokoi: 2
            Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria
           • Obywatelska

            Inwestycja Obywatelska znajduje się w Zielonej Górze, ul. Obywatelska (1,9 km od centrum Zielonej Góry), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Obywatelska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 312 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 55 do 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Obywatelska znajduje się 95 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Zielona Góra, ul. Obywatelska (1,9 km od centrum Zielonej Góry)
            Ceny od: 3 500 zł/m2
            • Termin oddania: 3 kw. 2018
            • Liczba Mieszkań: 95
            • Powierzchnia: 55 - 73 m2
            • Liczba pokoi: 2 - 4
            Budnex Mieszkania spełniające kryteria
           • Zielona Góra Os. Czarkowo

            Inwestycja Zielona Góra Os. Czarkowo znajduje się w Zielonej Górze, ul. Inwestycyjna 22 (5 km od centrum Zielonej Góry), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.. Inwestycja Zielona Góra Os. Czarkowo jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 302 lokale mieszkalne o powierzchniach od 32 do 83 metrów kwadratowych. W inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo znajduje się 75 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Zielona Góra, ul. Inwestycyjna 22 (5 km od centrum Zielonej Góry)
            Ceny od: 3 650 zł/m2
            • Termin oddania: 1 kw. 2018
            • Liczba Mieszkań: 75
            • Powierzchnia: 32 - 83 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 4
            Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

           Wiadomości na temat Zielonej Góry

           Więcej wiadomości

           Zielona Góra, miasto z ogromnym potencjałem gospodarczym o idealnej lokalizacji, pięknym położeniu z doskonałymi terenami pod budowę. Kulturalna i naukowa stolica województwa to siedziba Uniwersytetu Zielonogórskiego, Filharmonii, Teatru Lubuskiego oraz licznych kin, galerii. Zielona Góra jest miejscem idealnym do życia, wypoczynku, dającym wiele możliwości rozwoju i spędzania czasu wolnego z dala od rutyny, w otoczeniu przyjaznym rodzinie oraz studentom.

           Rynek nieruchomości w Zielonej Górze

           Ceny mieszkań w Zielonej Górze na rynku pierwotnym jak i wtórnym są znacznie niższe niż w innych, porównywalnych wielkościowo miastach. Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zielonej Górze, na naszym portalu kosztuje - 98 945 zł (stan z sierpnia 2017r.).

           Zielona Góra jak wynika z danych Narodowego Banku Polskiego to najtańsze miasto wojewódzkie w naszym kraju. W pierwszym kwartale 2017 roku, metr kwadratowy nowego lokalu wynosił 3 851 zł. Doskonała lokalizacja, przepiękne tereny inwestycyjne, rozwinięta sieć obwodnic, wysokiej klasy Uniwersytet Zielonogórski, kształcący pracowników różnych specjalności, sprawiają, że w mieście powstają wciąż nowe inwestycje, tym samym zaspokajając mieszkaniowe potrzeby zielonogórskiej społeczności.

           Jakie mieszkania najchętniej kupujemy?

           Najczęściej kupowane mieszkania w Zielonej Górze to lokale 2- pokojowe o metrażu do 50 metrów kwadratowych lub kawalerki. Ceny uzależnione są od lokalizacji, usytuowania i renomy jaką cieszy się sama inwestycja. W większości przypadków na nowe mieszkania decydują się osoby młode szukające swojego pierwszego wymarzonego M.

           W zielonogórskiej ofercie deweloperów najwięcej mieszkań to lokale 3 – pokojowe, ale osoby zainteresowane mniejszym bądź większym metrażem bez problemu znajdą coś dla siebie. Na naszym portalu dostępne są bowiem mieszkania o powierzchni od 26 do 122 m2. Ciekawa architektura, oryginalne rozwiązania urbanistyczne, funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawiają, że klient będzie czuł się komfortowo w swoim nowym mieszkaniu bez konieczności dodatkowych ingerencji w przestrzeń.

           Młodzi ludzie chcą mieszkać w Zielonej Górze

           Zielona Góra to miasto o wyjątkowej atmosferze. Pełne zabytków, bogate w walory artystyczne z przepięknym, historycznym starym miastem. Ogromny potencjał gospodarczy, przyciągający wielu inwestorów, doskonałe szlaki komunikacyjne, drogi, obwodnice to tylko niektóre czynniki przyczyniające się do sukcesu miasta. Innym znaczącym obiektem jest Uniwersytet Zielonogórski. Publiczna uczelnia wyróżnia się na tle pozostałych polskich szkół wyższych dając możliwość kształcenia na zróżnicowanych kierunkach (ekonomicznych, humanistycznych, inżynieryjnych czy artystycznych). Studentów z całej Polski do Zielonej Góry przyciąga także medycyna, która w Zielonej Górze wykładana jest na bardzo wysokim poziomie.

           Zielona Góra posiada naprawdę bardzo bogatą ofertę edukacyjną, studenci stanowią znaczącą społeczność na demograficznej mapie miasta i to właśnie głównie do ludzi młodych kierowana jest oferta deweloperów.

           Nowe mieszkania w Zielonej Górze - dobra inwestycja?

           Kupując nowe mieszkanie możemy być pewni, że będzie ono dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Wnętrza urządzimy zgodnie z naszymi preferencjami i wizją, a kosztowne remonty związane z kupnem mieszkania na rynku wtórnym całkowicie nas ominą. Istotne jest także to, że koszty ewentualnego kredytu są porównywalne do kosztów, które poniesiemy wynajmując mieszkanie. W dłuższej perspektywie kupno nowego mieszkania w Zielonej Górze jest bardziej opłacalne. Szczególnie, że w każdej chwili możemy zdecydować się na jego wynajem.

           Reasumując kupno nowego mieszkania w Zielonej Górze to dobra lokata kapitału, która przy wyborze dobrej lokalizacji i odpowiedniego układu mieszkania, przyniesie nam kilkuprocentowy zysk w skali roku. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu wymarzonego M - zapraszamy do kontaktu.

           Znajdziemy dla Ciebie
           Znajdziemy dla Ciebie