Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Rodzaj oferty
Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km

     Szukasz nowe mieszkania Zielona Góra

     -88 ofertw 3 inwestycjach
     • Nowa Łężyca - Etap I

      Inwestycja Nowa Łężyca - Etap I znajduje się w Zielonej Górze, ul. Odrzańska (5,3 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Nowa Łężyca - Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Nowa Łężyca - Etap I znajduje się 13 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Zielona Góra, ul. Odrzańska (5,3 km od centrum Zielonej Góry)
      Ceny od: 3 700 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Nowa Łężyca - Etap I
      • Termin oddania: oddane do użytku
      • Liczba Mieszkań: 13
      • Powierzchnia: 39 - 74 m2
      • Liczba pokoi: 2 - 4
     • Obywatelska

      Inwestycja Obywatelska znajduje się w Zielonej Górze, ul. Obywatelska (1,9 km od centrum Zielonej Góry), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Obywatelska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 312 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 67 do 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Obywatelska znajduje się 16 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Zielona Góra, ul. Obywatelska (1,9 km od centrum Zielonej Góry)
      Ceny od: 3 850 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Obywatelska
      • Termin oddania: 3 kw. 2018
      • Liczba Mieszkań: 16
      • Powierzchnia: 67 - 74 m2
      • Liczba pokoi: 4
     • Zielona Góra Os. Czarkowo

      Inwestycja Zielona Góra Os. Czarkowo znajduje się w Zielonej Górze, ul. Inwestycyjna 22 (5 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.. Inwestycja Zielona Góra Os. Czarkowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 302 lokale mieszkalne o powierzchniach od 43 do 83 metrów kwadratowych. W inwestycji Zielona Góra Os. Czarkowo znajduje się 59 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Zielona Góra, ul. Inwestycyjna 22 (5 km od centrum Zielonej Góry)
      Ceny od: 3 650 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Zielona Góra Os. Czarkowo
      • Termin oddania: oddane do użytku
      • Liczba Mieszkań: 59
      • Powierzchnia: 43 - 83 m2
      • Liczba pokoi: 2 - 4

     Wiadomości na temat Zielonej Góry

     Więcej wiadomości
     Kompleks Zachodnia II coraz bliżej końca

     ,

     Kompleks Zachodnia II coraz bliżej końca

     Małe mieszkania schodzą na pniu

     ,

     Małe mieszkania schodzą na pniu

     Nowe osiedle w Zielonej Górze

     ,

     Nowe osiedle w Zielonej Górze

     Zielona Góra, miasto z ogromnym potencjałem gospodarczym o idealnej lokalizacji, pięknym położeniu z doskonałymi terenami pod budowę. Kulturalna i naukowa stolica województwa to siedziba Uniwersytetu Zielonogórskiego, Filharmonii, Teatru Lubuskiego oraz licznych kin, galerii. Zielona Góra jest miejscem idealnym do życia, wypoczynku, dającym wiele możliwości rozwoju i spędzania czasu wolnego z dala od rutyny, w otoczeniu przyjaznym rodzinie oraz studentom.

     Rynek nieruchomości w Zielonej Górze

     Ceny mieszkań w Zielonej Górze na rynku pierwotnym jak i wtórnym są znacznie niższe niż w innych, porównywalnych wielkościowo miastach. Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zielonej Górze, na naszym portalu kosztuje - 98 945 zł (stan z sierpnia 2017r.).

     Zielona Góra jak wynika z danych Narodowego Banku Polskiego to najtańsze miasto wojewódzkie w naszym kraju. W pierwszym kwartale 2017 roku, metr kwadratowy nowego lokalu wynosił 3 851 zł. Doskonała lokalizacja, przepiękne tereny inwestycyjne, rozwinięta sieć obwodnic, wysokiej klasy Uniwersytet Zielonogórski, kształcący pracowników różnych specjalności, sprawiają, że w mieście powstają wciąż nowe inwestycje, tym samym zaspokajając mieszkaniowe potrzeby zielonogórskiej społeczności.

     Jakie mieszkania najchętniej kupujemy?

     Najczęściej kupowane mieszkania w Zielonej Górze to lokale 2- pokojowe o metrażu do 50 metrów kwadratowych lub kawalerki. Ceny uzależnione są od lokalizacji, usytuowania i renomy jaką cieszy się sama inwestycja. W większości przypadków na nowe mieszkania decydują się osoby młode szukające swojego pierwszego wymarzonego M.

     W zielonogórskiej ofercie deweloperów najwięcej mieszkań to lokale 3 – pokojowe, ale osoby zainteresowane mniejszym bądź większym metrażem bez problemu znajdą coś dla siebie. Na naszym portalu dostępne są bowiem mieszkania o powierzchni od 26 do 122 m2. Ciekawa architektura, oryginalne rozwiązania urbanistyczne, funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawiają, że klient będzie czuł się komfortowo w swoim nowym mieszkaniu bez konieczności dodatkowych ingerencji w przestrzeń.

     Młodzi ludzie chcą mieszkać w Zielonej Górze

     Zielona Góra to miasto o wyjątkowej atmosferze. Pełne zabytków, bogate w walory artystyczne z przepięknym, historycznym starym miastem. Ogromny potencjał gospodarczy, przyciągający wielu inwestorów, doskonałe szlaki komunikacyjne, drogi, obwodnice to tylko niektóre czynniki przyczyniające się do sukcesu miasta. Innym znaczącym obiektem jest Uniwersytet Zielonogórski. Publiczna uczelnia wyróżnia się na tle pozostałych polskich szkół wyższych dając możliwość kształcenia na zróżnicowanych kierunkach (ekonomicznych, humanistycznych, inżynieryjnych czy artystycznych). Studentów z całej Polski do Zielonej Góry przyciąga także medycyna, która w Zielonej Górze wykładana jest na bardzo wysokim poziomie.

     Zielona Góra posiada naprawdę bardzo bogatą ofertę edukacyjną, studenci stanowią znaczącą społeczność na demograficznej mapie miasta i to właśnie głównie do ludzi młodych kierowana jest oferta deweloperów.

     Nowe mieszkania w Zielonej Górze - dobra inwestycja?

     Kupując nowe mieszkanie możemy być pewni, że będzie ono dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Wnętrza urządzimy zgodnie z naszymi preferencjami i wizją, a kosztowne remonty związane z kupnem mieszkania na rynku wtórnym całkowicie nas ominą. Istotne jest także to, że koszty ewentualnego kredytu są porównywalne do kosztów, które poniesiemy wynajmując mieszkanie. W dłuższej perspektywie kupno nowego mieszkania w Zielonej Górze jest bardziej opłacalne. Szczególnie, że w każdej chwili możemy zdecydować się na jego wynajem.

     Reasumując kupno nowego mieszkania w Zielonej Górze to dobra lokata kapitału, która przy wyborze dobrej lokalizacji i odpowiedniego układu mieszkania, przyniesie nam kilkuprocentowy zysk w skali roku. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu wymarzonego M - zapraszamy do kontaktu.

     Znajdziemy dla Ciebie