Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

     Szukasz nowe mieszkania Gorzów Wielkopolski

     -353 ofertyw 7 inwestycjach
     • Osiedle Europejskie

      Inwestycja Osiedle Europejskie znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Madrycka (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Osiedle Europejskie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 308 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Europejskie znajdują się 72 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Gorzów Wielkopolski, ul. Madrycka (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
      Ceny od: 3 400 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Osiedle Europejskie
      • Termin oddania: 4 kw. 2018
      • Liczba Mieszkań: 73
      • Powierzchnia: 37 - 77 m2
      • Liczba pokoi: 2 - 4
     • Cegielnia Park

      Inwestycja Cegielnia Park znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Warszawska 185 (2,4 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Cegielnia Park Sp. z o.o. Sp. K.. Inwestycja Cegielnia Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 31 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Cegielnia Park znajduje się 12 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Gorzów Wielkopolski, ul. Warszawska 185 (2,4 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
      Ceny od: 4 300 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Cegielnia Park
      • Termin oddania: 3 kw. 2018
      • Liczba Mieszkań: 24
      • Powierzchnia: 31 - 87 m2
      • Liczba pokoi: 1 - 4
     • Osiedle Magnolia Park

      Inwestycja Osiedle Magnolia Park znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Walczaka 43 (3,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Magnolia Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 267 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 54 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Osiedle Magnolia Park znajduje się 9 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 43 (3,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
      Ceny od: 3 299 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Osiedle Magnolia Park
      • Termin oddania: oddane do użytku
      • Liczba Mieszkań: 9
      • Powierzchnia: 54 - 70 m2
      • Liczba pokoi: 2 - 3
     • Plac Jana Pawła II

      Inwestycja Plac Jana Pawła II znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Janockiego (3,5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Plac Jana Pawła II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 268 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Plac Jana Pawła II znajduje się 81 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Gorzów Wielkopolski, ul. Janockiego (3,5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
      Ceny od: 3 800 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Plac Jana Pawła II
      • Termin oddania: 3 kw. 2018
      • Liczba Mieszkań: 81
      • Powierzchnia: 37 - 77 m2
      • Liczba pokoi: 2 - 4
     • Warszawska

      Inwestycja Warszawska znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Warszawska (0,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.. Inwestycja Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 90 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Warszawska znajduje się 12 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Gorzów Wielkopolski, ul. Warszawska (0,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
      Ceny od: 3 680 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Warszawska
      • Termin oddania: oddane do użytku
      • Liczba Mieszkań: 13
      • Powierzchnia: 34 - 90 m2
      • Liczba pokoi: 1 - 4
     • Kolorowe Osiedle III

      Inwestycja Kolorowe Osiedle III znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Grabskiego 6 (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Kolorowe Osiedle III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 25 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Kolorowe Osiedle III znajduje się 49 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

      Gorzów Wielkopolski, ul. Grabskiego 6 (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
      Ceny od: 3 550 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Kolorowe Osiedle III
      • Termin oddania: 4 kw. 2018
      • Liczba Mieszkań: 49
      • Powierzchnia: 25 - 77 m2
      • Liczba pokoi: 1 - 4
     • Osiedle Młodych

      Inwestycja Osiedle Młodych znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kotsisa (1,1 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Rajbud development Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Młodych jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 107 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

      Gorzów Wielkopolski, ul. Kotsisa (1,1 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
      Ceny od: 3 850 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Osiedle Młodych
      • Termin oddania: 1 kw. 2020
      • Liczba Mieszkań: 104
      • Powierzchnia: 32 - 92 m2
      • Liczba pokoi: 1 - 4

     Wiadomości na temat Gorzowa Wielkopolskiego

     Więcej wiadomości

     Gorzów Wielkopolski miasto najczęściej kojarzone ze sportem, zielenią i malowniczymi krajobrazami. Gorzów to zabytki, atrakcje turystyczne oraz liczne wydarzenia kulturalne. Nie wszyscy wiedzą, że to także najcieplejsze miasto w Polsce, porównywane do Rzymu ze względu na swoje malownicze położenie i panujący tutaj klimat. W Gorzowie prężnie działa zarówno strefa administracyjna, gospodarcza, kulturowa, jak i społeczna. Miasto wciąż przeżywa intensywny rozwój ,co wpływa na pozytywną sytuację na rynku nieruchomości i dodatni przyrost naturalny w mieście.

     Nowe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

     Deweloperzy od kilku lat starają się uzupełniać ofertę na gorzowskim rynku nieruchomości o nowe ciekawe inwestycje. Sukcesywnie powstają bloki i lokale mieszkalne, które są zdecydowanym sygnałem, że w mieście dużo się dzieje, a popyt na rynku nieruchomości nie słabnie. W Gorzowie prym wiodą deweloperzy Budex, Agencja Inwestycyjna, Cegielnia Park, Modehpolmo, SGI.

     Nowoczesna architektura, innowacyjne rozwiązania, dbałość inwestorów o każdy detal to znaki charakterystyczne gorzowskich inwestycji. Wśród najczęściej wybieranych przez gorzowian lokali przeważa metraż do 50 mkw., oferta opiewa jednak zarówno o te mniejsze lokale liczące - 26 m2 jaki i apartamenty przekraczające - 100 mkw.

     Ceny nowych mieszkań w Gorzowie

     Ceny nowych mieszkań dostępnych w Gorzowie Wielkopolskim zaczynają się od 3 299 zł a kończą na 5 400 zł za metr kwadratowy. Są to więc jedne z najniższych cen spośród wszystkich miast wojewódzkich w Polsce. Średnia cena mieszkania w Gorzowie Wlk. kształtuje się na poziomie 3 297 zł za metr kwadratowych, a przeciętna powierzchnia mieszkań na sprzedaż w Gorzowie wynosi 72 mkw.

     Nowe inwestycje mieszkaniowe w Gorzowie Wielkopolskim

     Na obszarze miasta, w III kwartale 2017 roku realizowanych jest ponad 8 inwestycji mieszkaniowych. Każda z nich jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Deweloperzy w powstających projektach starają się wykorzystać takie materiały i rozwiązania, które zadowolą każdą grupę klientów. Tak np. firma Budex od kilku już lat z powodzeniem, realizuje inwestycje do sprzedaży wprowadzając zarówno kilkuetapowe projekty jak np.- Osiedle Europejskie, czy kameralne budownictwo w dzielnicy Górczyn.

     Mieszkania w Gorzowie to innowacyjne projekty, dające możliwość różnorodnych aranżacji pomieszczeń. Nowoczesne rozwiązania gwarantują: przestrzeń, przeszklenia dają światło dzienne i ogromny komfort życia zgodny z zewnętrznym otoczeniem. Warto zwrócić uwagę na mieszkania w gorzowskiej inwestycji Cegielnia Park. Płaskie dachy, ogródki i tarasy to synonim współczesnego osiedla mieszkaniowego.

     Kupno mieszkania Gorzów Wielkopolski - rynek nowych mieszkań rozwija się prężnie

     Osoby planujące przeprowadzkę do miasta, mają do wyboru stosunkowo bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Gorzowie Wlk. Co prawda, rynek zdominowany jest przez lokale z drugiej ręki. Owa sytuacja wynika z chęci przeprowadzki młodych ludzi z bloku do domu jednorodzinnego, stąd też na rynku pojawia się sporo mieszkań „używanych”.

     Osoby poszukujące nowego mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, nie mogą jednak narzekać. Sytuacja na rynku nowych nieruchomości nieustannie się poprawia. Miasta wojewódzkie takie jak Gorzów przyciągają do swoich szeregów mieszkańców z okolicznych miejscowości czy studentów, którzy często zostają i podejmują pracę w mieście.

     Mieszkanie do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

     Gorzów cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem przyjezdnych. W ofercie pojawia się coraz więcej lokali do wynajęcia. Inwestycja w mieszkanie w Gorzowie Wlk. jest zatem doskonałą alternatywą, przynoszącą zyski. Potencjalnie nabywcy to często osoby przybywające do Gorzowa poszukiwaniu pracy lub młodzi, których nie stać na kupno własnego M.

     Największym zainteresowaniem cieszą się gotowe mieszkania, wyposażone w sprzęty użytku codziennego. W Gorzowie nie ma lokalizacji, która cieszyłaby się większym lub mniejszym zainteresowaniem. Miasto jest stosunkowo nieduże, dlatego nie ma problemu z przedostaniem się gdzieś na jego drugi koniec. Najistotniejsza w wynajmie jest centa. Koszt wynajęcia ok. 50-metrowego mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim to kwota oscylująca na poziomie 1200 – 1400 zł. Oczywiście w zależności od metrażu, standardu suma ta może się różnić.

     Rynek pracy w Gorzowie Wielkopolskim

     W Gorzowie Wlkp. rozwinięty jest przemysł chemiczny, elektroniczny, energetyczny, farmaceutyczny oraz motoryzacyjny. To właśnie tutaj, w północnej stolicy województwa, swoją siedzibę mają trzy ogromne firmy, które zatrudniają ponad 7 tys. osób. Co roku zakłady poszukują nowych pracowników i oferują naprawdę dobre warunki płacowe. W Gorzowie Wlk., najwięcej ogłoszeń i ofert pracy dotyczy obsługi linii produkcyjnej, opieki nad osobami starszymi, obsługi sprzątającej, kasjerów czy sprzedawców, betoniarzy a także pracowników gastronomicznych. Średnia pensja w mieście wynosi 2,6 tys. zł netto, co umożliwia kupno mieszkania czy zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Smutna jest jednak informacja, że najliczniejszą grupą bezrobotnych w mieście są młodzi w wieku 25 -34 lata. Stanowią bowiem aż 35% ogółu wszystkich osób pozostających bez pracy w mieście.

     Uczelnie w Gorzowie Wielkopolskim

     Pisząc o rynku pracy w Gorzowie, nie możemy, nie wspomnieć o szkołach i uczelniach wyższych, które kształcą przyszłych pracowników. Gorzów jest niewielkim ośrodkiem akademickim, jednak na brak studentów miasto nie może narzekać. Na terenie Gorzowa funkcjonuje 3 uczelnie wyższe: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim (Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, Wydział Humanistyczny), Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Uniwersytet Szczeciński Zamiejscowy Wydział Społeczno-Ekonomiczny w Gorzowie Wielkopolskim, Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.

     Myśląc o wynajmie mieszkania, warto pamiętać, że studenci mogą zostać potencjalnymi odbiorcami naszego lokalu. Modernizacja uczelni, poszerzanie oferty kierunków studiów na przestrzeni lat mogą przyciągać coraz więcej studentów, których nie stać na naukę w dużych ośrodkach akademickich. Gorzów jest dla takich osób doskonałym wyjściem, niekoniecznie gorszym.

     Gorzów Wielkopolski atrakcje – czego nie można przegapić?

     Bulwar Nadwiślański, Katedra, Park Wiosny Ludów, Mury Obronne, malownicze spichlerze, Port Gorzów i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców i turystów odwiedzających Gorzów Wlk. Malownicze uliczki z zabytkowymi poniemieckimi budynkami to niejako wizytówka stolicy województwa lubuskiego. Na nudę nie mogą narzekać osoby aktywne. W mieście funkcjonują liczne ośrodki sportowo- rekreacyjne, sale gier i zabaw. Atrakcji w Gorzowie znajdziemy co niemiara.

     Dla osób zafascynowanych kulturą i sztuką, gratką będzie Filharmonia Gorzowska, Miejskie Centrum Kultury, kluby muzyczne. Co ciekawe, w Gorzowie co roku odbywają się Gorzowskie Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych. Kolorowe przemarsze zespołów ściągają do miasta tłumy turystów, a samym mieszkańcom pozwalają zapomnieć o zwykłej, szarej rzeczywistości.

     Gorzów miastem sportów?

     Zabytkowe bulwary zlokalizowane wzdłuż rzeki Warty to miejsce malownicze i wyjątkowo charakterystyczne. Do niedawna ruina, teraz przechodzi metamorfozę, stając się trasą pieszo – rowerową, która urozmaici spacery i rekreację. Dodatkowo gorzowianie mogą liczyć na atrakcje takie jak Park Trampolin Fun Jump, Centrum Sportowo- Rehabilitacyjne Słowianka (pot. zwane Gorzów Słowianka), siłownie, kluby fitness. Na mieszkańców czeka także wiele innych form wypoczynku, czy miejsc oferujących przeróżne formy spędzania czasu wolnego.

     Wszystkich poszukujących mieszkania w Gorzowie wielkopolskim zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, bądź kontaktu z konsultantem, który przygotuje ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

     Znajdziemy dla Ciebie