Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

           Szukasz nowe mieszkania Gorzów Wielkopolski

           -542 ofertyw 7 inwestycjach
           • Plac Jana Pawła II

            Oceń inwestycję

            Inwestycja Plac Jana Pawła II znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Janockiego (3,5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Plac Jana Pawła II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 268 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Plac Jana Pawła II znajduje się 118 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Gorzów Wielkopolski, ul. Janockiego (3,5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
            Ceny od: 3 700 zł/m2
            • Termin oddania: 3 kw. 2018
            • Liczba Mieszkań: 119
            • Powierzchnia: 35 - 97 m2
            • Liczba pokoi: 2 - 4
            Budnex Mieszkania spełniające kryteria
           • Osiedle Magnolia Park

            Oceń inwestycję

            Inwestycja Osiedle Magnolia Park znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Walczaka 43 (3,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Magnolia Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 267 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 53 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Osiedle Magnolia Park znajduje się 48 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Gorzów Wielkopolski, ul. Walczaka 43 (3,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
            Ceny od: 3 299 zł/m2
            • Termin oddania: 3 kw. 2017
            • Liczba Mieszkań: 48
            • Powierzchnia: 53 - 84 m2
            • Liczba pokoi: 2 - 3
            Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria
           • Cegielnia Park

            Oceń inwestycję

            Inwestycja Cegielnia Park znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Warszawska 185 (2,4 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Cegielnia Park Sp. z o.o. Sp. K.. Inwestycja Cegielnia Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 30 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

            Gorzów Wielkopolski, ul. Warszawska 185 (2,4 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
            • Termin oddania: 3 kw. 2017
            • Liczba Mieszkań: 54
            • Powierzchnia: 30 - 104 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 5
            Cegielnia Park Sp. z o.o. Sp. K. Mieszkania spełniające kryteria
           • Warszawska

            Oceń inwestycję

            Inwestycja Warszawska znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Warszawska (0,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.. Inwestycja Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 90 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Warszawska znajdują się 62 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Gorzów Wielkopolski, ul. Warszawska (0,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
            Ceny od: 3 680 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 63
            • Powierzchnia: 26 - 90 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 4
            Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria
           • Osiedle Europejskie

            Oceń inwestycję

            Inwestycja Osiedle Europejskie znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Madrycka (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Budnex. Inwestycja Osiedle Europejskie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 308 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 75 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Europejskie znajduje się 161 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Gorzów Wielkopolski, ul. Madrycka (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
            Ceny od: 3 600 zł/m2
            • Termin oddania: 4 kw. 2018
            • Liczba Mieszkań: 170
            • Powierzchnia: 27 - 75 m2
            • Liczba pokoi: 2 - 4
            Budnex Mieszkania spełniające kryteria
           • Kolorowe Osiedle II

            Oceń inwestycję

            Inwestycja Kolorowe Osiedle II znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Grabskiego (2,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Kolorowe Osiedle II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 92 lokale mieszkalne o powierzchniach od 60 do 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Kolorowe Osiedle II znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Gorzów Wielkopolski, ul. Grabskiego (2,8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
            Ceny od: 3 400 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 2
            • Powierzchnia: 60 - 61 m2
            • Liczba pokoi: 3
            SGI Spółka Akcyjna Mieszkania spełniające kryteria
           • Kolorowe Osiedle III

            Oceń inwestycję

            Inwestycja Kolorowe Osiedle III znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Grabskiego 6 (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera SGI Spółka Akcyjna. Inwestycja Kolorowe Osiedle III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 25 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Kolorowe Osiedle III znajduje się 86 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Gorzów Wielkopolski, ul. Grabskiego 6 (2,7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego)
            Ceny od: 3 520 zł/m2
            • Termin oddania: 4 kw. 2018
            • Liczba Mieszkań: 86
            • Powierzchnia: 25 - 77 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 4
            SGI Spółka Akcyjna Mieszkania spełniające kryteria

           Wiadomości na temat Gorzowa Wielkopolskiego

           Więcej wiadomości

           Gorzów Wielkopolski miasto najczęściej kojarzone ze sportem, zielenią i malowniczymi krajobrazami. Gorzów to zabytki, atrakcje turystyczne oraz liczne wydarzenia kulturalne. Nie wszyscy wiedzą, że to także najcieplejsze miasto w Polsce, porównywane do Rzymu ze względu na swoje malownicze położenie i panujący tutaj klimat. W Gorzowie prężnie działa zarówno strefa administracyjna, gospodarcza, kulturowa jak i społeczna. Miasto wciąż przeżywa intensywny rozwój co wpływa na pozytywną sytuację na rynku nieruchomości i dodatni przyrost naturalny w mieście.

           Nowe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

           Deweloperzy od kilku lat starają się uzupełniać ofertę na gorzowskim rynku nieruchomości o nowe ciekawe inwestycje. Sukcesywnie powstają bloki i lokale mieszkalne, które są zdecydowanym sygnałem, że w mieście dużo się dzieje, a popyt na rynku nieruchomości nie słabnie. W Gorzowie prym wiodą deweloperzy Budex, Agencja Inwestycyjna, Cegielnia Park, Modehpolmo, SGI.

           Nowoczesna architektura, innowacyjne rozwiązania, dbałość inwestorów o każdy detal to znaki charakterystyczne gorzowskich inwestycji. Wśród najczęściej wybieranych przez gorzowian lokali przeważa metraż do 50 mkw., oferta opiewa jednak zarówno o te mniejsze lokale liczące - 26 m2 jaki i apartamenty przekraczające - 100 mkw.

           Ceny nowych mieszkań w Gorzowie

           Ceny nowych mieszkań dostępnych w Gorzowie Wielkopolskim zaczynają się od 3 299 zł a kończą na 5 400 zł za metr kwadratowy. Są to więc jedne z najniższych cen spośród wszystkich miast wojewódzkich w Polsce.

           Nowe inwestycje mieszkaniowe w Gorzowie

           Na obszarze miasta, w III kwartale 2017 roku realizowanych jest ponad 8 inwestycji mieszkaniowych. Każda z nich jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Deweloperzy w powstających projektach starają się wykorzystać takie materiały i rozwiązania, które zadowolą każdą grupę klientów. Tak np. firma Budex od kilku już lat z powodzeniem, realizuje inwestycje do sprzedaży wprowadzając zarówno kilkuetapowe projekty jak np.- Osiedle Europejskie, czy kameralne budownictwo w dzielnicy Górczyn.

           Rynek pracy w Gorzowie Wielkopolskim

           W Gorzowie Wlkp. rozwinięty jest przemysł chemiczny, elektroniczny, energetyczny, farmaceutyczny oraz motoryzacyjny. To właśnie tutaj, w północnej stolicy województwa, swoją siedzibę mają trzy ogromne firmy, które zatrudniają ponad 7 tys. osób. Co roku zakłady poszukują nowych pracowników i oferują naprawdę dobre warunki płacowe. W Gorzowie Wlk., najwięcej ogłoszeń i ofert pracy dotyczy obsługi linii produkcyjnej, opieki nad osobami starszymi, obsługi sprzątającej, kasjerów czy sprzedawców, betoniarzy a także pracowników gastronomicznych. Średnia pensja w mieście wynosi 2,6 tys. zł netto, co umożliwia kupno mieszkania czy zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Smutna jest jednak informacja, że najliczniejszą grupą bezrobotnych w mieście są młodzi w wieku 25 -34 lata. Stanowią bowiem aż 35% ogółu wszystkich osób pozostających bez pracy w mieście.

           Kupno mieszkania Gorzów Wielkopolski - rynek nowych mieszkań rozwija się prężnie

           Osoby planujące przeprowadzkę do Gorzowa Wlk. mają do wyboru stosunkowo bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż. W większości oferta lokali jest zdominowana przez rynek wtórny. Owa sytuacja wynika z chęci przeprowadzki z bloku do domu jednorodzinnego, stąd też na rynku pojawia się dość bogata oferta mieszkań z rynku wtórnego. Osoby poszukujące nowego lokalu nie mogą jednak narzekać, ponieważ w Gorzowie znajduje się naprawdę duża oferta nowych inwestycji deweloperskich. Miasta wojewódzkie takie jak Gorzów przyciągają do swoich szeregów mieszkańców z okolicznych miejscowości czy studentów, którzy często zostają i podejmują pracę w mieście.

           Wszystkich poszukujących mieszkania w Gorzowie wielkopolskim zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, bądź kontaktu z konsultantem, który przygotuje ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

           Znajdziemy dla Ciebie
           Znajdziemy dla Ciebie