Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Kielce, mieszkanie dla singli, jednopokojowe

-19 ofertw 5 inwestycjach
 • Okrzei 41

  Inwestycja Okrzei 41 znajduje się w Kielcach, ul. Okrzei 41 (1,5 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka. Inwestycja Okrzei 41 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 156 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Okrzei 41 (1,5 km od centrum Kielc)

  Inwestycja polecana

  Okrzei 41
  • Termin oddania: 1 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 97
  • Powierzchnia: 28 - 105 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Zamieszkaj na Wspólnej

  Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 36 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc)

  Inwestycja polecana

  Zamieszkaj na Wspólnej
  • Termin oddania: 1 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 31
  • Powierzchnia: 36 - 121 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  Eko-Invest Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Bella Vista

  Inwestycja Bella Vista znajduje się w Kielcach, ul. Generała Władysława Andersa (3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.. Inwestycja Bella Vista jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 120 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Generała Władysława Andersa (3 km od centrum Kielc)

  Inwestycja polecana

  Bella Vista
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 92
  • Powierzchnia: 26 - 77 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Perfect Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Rezydencja Klonowa

  Inwestycja Rezydencja Klonowa znajduje się w Kielcach, ul. Klonowa (3,2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.. Inwestycja Rezydencja Klonowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 104 lokale mieszkalne o powierzchniach od 23 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Klonowa (3,2 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 590 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Rezydencja Klonowa
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 115
  • Powierzchnia: 23 - 91 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Komplexbud Inwestycje Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Permska Budynek nr 2

  Inwestycja Permska Budynek nr 2 znajduje się w Kielcach, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera HSD CHAŁUPKA. Inwestycja Permska Budynek nr 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 52 lokale mieszkalne o powierzchniach od 63 do 141 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Permska (3,3 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 500 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Permska Budynek nr 2
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 13
  • Powierzchnia: 63 - 141 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  HSD CHAŁUPKA
  Mieszkania spełniające kryteria

Wiadomości na temat Kielc

Więcej wiadomości
Inteligentne miasta

Inteligentne miasta

Gotowe mieszkania od dewelopera

Gotowe mieszkania od dewelopera

Metropolie to połowa lokalowego rynku

Metropolie to połowa lokalowego rynku

Chociaż można znaleźć bardzo dużo ofert na rynku wtórnym, to jednak nabywcy coraz częściej rezygnują z zakupu kawalerki w Kielcach, w kamienicy czy PRL-owskim bloku. Ich oczy kierują się w stronę nowych osiedli mieszkaniowych, których jest znacznie więcej niż kiedyś. Ponieważ wiele osób za priorytet uznaje zapewnienie im ciszy, prywatności i spokoju, deweloperzy projektują wiele kompleksów mieszkaniowych, które zawierają zaledwie kilka budynków. Z tego względu takie osiedla cieszą się dużą popularnością, a najbardziej poszukiwane są ulokowane na nich kawalerki w Kielcach. Położone daleko od głośnego centrum miasta lub dobrze wyciszone, kameralne osiedla pełne są skwerów, zieleni, dziedzińców, na których można odpocząć. W całym kraju przybywa osób, które szukają mieszkania dla singli. Kielce są właśnie takim miastem, w którym firmy deweloperskie zauważyły ten trend, co widać po powstających niewielkich osiedlach z niewielkimi mieszkaniami.

Mieszkania dla singli: Kielce

Kielce są miastem, w którym większość osiedli charakteryzuje architektura głównie PRL-owska. Dlatego bardzo dużo ofert na rynku wtórnym dotyczy nieruchomości właśnie w takim stylu. Wiele osób nadal decyduje się na ich zakup, jednak coraz więcej nabywców woli poszukać mieszkania dla singli w Kielcach na nowoczesnym osiedlu. Jego zaletą jest z pewnością ochrona całodobowa, niskie budownictwo oraz duża ilość zieleni. To jednak nie wszystkie powody, dla których ludzie decydują się przenieść na takie osiedla. Warto wspomnieć o tym, że posiadają one wiele udogodnień, jak np. parkingi nad- i podziemne, szerokie windy i korytarze, monitoring, komórki lokatorskie. Do tego okolica pełna zieleni, nie zniszczona napisami, czysta i zadbana również jest o wiele przyjemniejsza niż typowe szare blokowisko. Mimo, że przeprowadzka do nowej kawalerki w Kielcach to poważna decyzja, chętnych do jej podjęcia nie brakuje. Wiele osób chce podnieść swój komfort mieszkania, co pozytywnie wpływa również na jakość całego życia. Jedną z najistotniejszych kwestii jest bezpieczeństwo, które zapewniają dozorcy, ogrodzenie, monitoring. Dodatkowo na wyciszonych osiedlach o wiele łatwiej jest odpocząć po całym dniu pracy.

Ceny kawalerek w Kielcach

Kawalerki w Kielcach to jedna z najtańszych opcji mieszkaniowych w Polsce, chociażby w porównaniu z innymi miastami stołecznymi. Koszt jednego mkw wynosi między 3 500 a 4 900 zł, gdzie np. w Warszawie średnia cena to 8 150 zł. Niski koszt to wynik chociażby z tego, że miejscowość nie jest tak mocno rozwinięta pod kątem gospodarczo-społecznym. Wcześniej pełniła przede wszystkim funkcje miasta przemysłowego, wydobywano tu wiele minerałów, takich jak rudy żelaza, miedź, ołów. Obecnie jednak miasto ma wiele do zaoferowania pod kątem kulturalnym, a komfort życia szybko się podnosi. Jego gospodarkę wspiera wiele firm z sektora budowlanego, elektromaszynowego i przetwórczego. Duże znaczenie ma lokalizacja: bliskość do południowej i wschodniej granicy. Nie bez znaczenie jest także piękna okolica pełna puszcz, dzikiej przyrody i parków krajobrazowych. Te powody sprawiają, że Kielce odwiedza coraz więcej turystów, a także osób chętnych do otwarcia tu własnej firmy. Nieszablonowe pomysły są doceniane przez miasto zarówno w kwestiach biznesowych, jak i budowy nowoczesnych osiedli zawierających mieszkania dla singli w Kielcach. Zwłaszcza doceniane są aranżacje przestrzeni pofabrycznych, które sprawiają, że takie tereny stają się coraz przyjemniejsze dla oka. Plusem jest zadbanie o ekologię oraz dopasowanie się do okolicznej zabytkowej architektury.

Dlaczego warto kupić kawalerki w Kielcach?

Nieduże mieszkania cieszą się niesłabnącym popytem, toteż stanowią świetną inwestycję, która szybko się zwróci choćby dlatego, że cena zakupu jest niewielka, natomiast jej wartość ciągle rośnie. W mieście już ok 65% nieruchomości oddawanych do użytku jest przeznaczonych na wynajem lub na sprzedaż. Rynek mieszkaniowy stale się rozwija, choć nadal daleko mu do Warszawie czy Krakowa. Mieszkania dla singli w Kielcach są najczęściej nabywane przez mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości. Coraz częściej Kielce są zauważane w całej Polsce i przyjeżdża tu wiele osób z innych części kraju, którzy widzą potencjał biznesowy w branży budowlanej, elektromaszynowej i przetwórstwa.

 1. Ceny kawalerek w Kielcach wahają się od 3 500 do 4 900 zł/mkw.
 2. Miasto dysponuje wieloma terenami, które chętnie przeznacza pod inwestycje, także deweloperskie.
 3. Lokalizacja przyczynia się do rozwoju biznesowego.
 4. Rynek nieruchomości stale się rozwija, choć nie tak dynamicznie, jak w Warszawie czy Krakowie.

Zobacz co możesz zrobić dalej

Zamknij