Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 65 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez 4te Piętro

Powierzchnia
65 m²
Pokoje
3
Piętro
3

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M-19
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:65 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 4 m².
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:3 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne: w cenie mieszkania.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Felin, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Felin przy ulicy w Lublinie, ul. Zygmunta Augusta (5.2 km od centrum Lublina). sprzedaż prowadzi 4te Piętro

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 196 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 18 o powierzchni od 48 do 65 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Felin jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M-19 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper false przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję – osiedle FELIN.Na lubelskim Felinie powstaje zespół trzech budynków wielorodzinnych o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej, gdzie znajdą się garaże wielostanowiskowe z miejscami postojowymi i zamykanymi boksami garażowymi oraz komórki lokatorskie w cenie mieszkania.W budynku B1 zaprojektowano 44 lokale mieszkalne, w budynku B2 powstanie 89 mieszkań, a w budynku B3 – 63 lokale.Strukturę lokali stanowią atrakcyjne mieszkania o przemyślanych rozkładach, dających możliwość funkcjonalnego zaprojektowania wnętrz. We wszystkich mieszkaniach znajdą się duże balkony.Budynki będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowano we wszystkich klatkach schodowych.Umożliwią one dostęp do kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnego garażu i komórek lokatorskich.W mieszkaniach będzie wygodne ogrzewanie z sieci miejskiej LPEC.Inwestycja charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, która rozwija się bardzo szybko,z dogodnym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic, a także obwodnicy miasta.Aktualnie w sprzedaży są lokale mieszkalne w budynku B2. W ofercie są mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o zróżnicowanych układach i metrażach od 30 do około 65 m2.Planowany termin zakończenia prac budowlanych – kwiecień 2020 roku.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Felin, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Felin

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Felin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Felin 02.

Data publikacji: 07.12.2018

Data aktualizacji: 14.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie