Nasz zespół

Nasz zespół


Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, których łączy pasja i zaangażowanie we wszystko co robimy. Wierzymy, że dokładność i sumienna praca oraz nastawienie na skuteczne działanie są kluczem do sukcesu. Poznaj każdego z nas.

Adam

Adam

Front - End Manager

W dziale IT Adam zajmuje pozycję na froncie. Ma otwarty umysł i - jak twierdzą nie tylko koledzy z biurek obok - ładne niebieskie oczy. Kocha Legię równie mocno jak Techno, a tylko odrobinę mniej niż swoją rodzinę. Jest zdeklarowanym mięsożercą. W wolnych chwilach relaksuje się oglądając dobry film. Od Bolka woli Lolka, a superbohaterów szuka w komiksach. Odpoczywa aktywnie grzejąc rower, albo leniwie przeciągając się na hamaku.

Agata

Agata

Specjalista ds. Aktualizacji

Agnieszka

Agnieszka

New Business Specialist

Agnieszka przeciera szlaki nie tylko w górach, ale też na naszym nowym portalu gethome.pl. Wyznaje zasadę, że sport to zdrowie, a pełnię szczęścia osiąga, jeżdżąc na rowerze i ćwicząc asany na zajęciach jogi. Po pracy jest pełnoetatową matką - 6-letniego Janka i 30-kilogramowej suni Luny. To miłośniczka fotografii oraz rozmów z klientami. W kontaktach z nimi zawsze stawia na otwartość i proklienckość, co pozwala jej budować trwałe relacje.

Agnieszka

Agnieszka

Specjalista PR

Agnieszka – wierzy, że słowa mają moc i dlatego nie rzuca ich na wiatr. W opozycji do aktualnych trendów, stara się wypełniać Internet dobrymi treściami. W swojej pracy pozycjonuje się na #kreatywność #pasja #relacje i dobry #research. Prywatnie ma w planach zwiedzić 50 krajów przed 50-tką, by potem wybrać najlepszy z nich i zamieszkać tam na starość. Lubi gdzieś bywać, więc rzadko po pracy wraca od razu do domu. Fanka spontanicznych wyjść do kina, długich rozmów i kuchni włoskiej.

Aleksandra

Aleksandra

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aleksandra

Aleksandra

Koordynator ds. Obsługi Klienta

Ola jest mistrzynią w szybkości pisania na klawiaturze i Pierwszą Damą Rynku Pierwotnego. Spotkać ją można na naszym czacie, gdzie profesjonalnie pomaga Klientom w znalezieniu wymarzonych "czterech kątów". Prywatnie interesuje się swego rodzaju zielarstwem, kocha czytać - szczególnie w środkach komunikacji miejskiej, a wieczorami obejrzeć dobry film. Aktywności jej nie brakuje - czasem popływa, pojeździ na rowerze albo wyskoczy do egzotycznych krajów. Przejawia uzależnienie od muzyki, ale na razie nie wymaga leczenia.

Aleksandra

Aleksandra

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aleksandra jest zakochana w podróżach po Azji, a ostatnio również obrała kierunek na Amerykę Północną. Wolny czas spędza na fitnessie i relaksuje się na jodze. Uwielbia gotować i piec ciasta oraz jeździć na rowerze. Inspiracje kulinarne czerpie ze swoich podróży dlatego uwielbia kuchnię azjatycką.

Andrzej

Andrzej

Analityk Rynku Nieruchomości

Andrzej pisze artykuły i analizy, które później rozsyłamy po całym Internecie. Dobrze czuje się zarówno w Wordzie, jak i przepastnych arkuszach Excela. W wolnym czasie zajmuje się między innymi fotografią przyrodniczą (z pewnymi sukcesami na koncie). Obiektywem chętnie zagląda do świata małych zwierząt i roślin. Miłośnik historii - również w wydaniu filmowym, literackim i muzycznym. Od pewnego czasu zaprzyjaźnił się z nietypowym instrumentem muzycznym, jakim jest cytra.

Aneta

Aneta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aneta wsparła nasz Dział Sprzedaży w doradzaniu klientom, najlepszych produktów, które mogą pomóc im w skutecznej promocji inwestycji deweloperskich. Jej mocną stroną jest kontakt z klientami, których zawsze z dużą uwagą stara się wysłuchać i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Barbara

Barbara

Specjalista SEO

Basia spełniła się w roli koordynatora działu aktualizacji i dołączyła do ekipy, która "dowozi ruch". Mistrzyni sarkazmu oraz miłośniczka dobrego smaku, która uwielbia gotować, a kondycję fizyczną zawdzięcza jeździe na rowerze i górskim wędrówkom. Ceni sobie podróże, także te po kartach książek podróżniczych. Fanka dobrej publicystyki. W wolnych chwilach potrafi godzinami oddawać się oglądaniu seriali.

Bartłomiej

Bartłomiej

Analityk Biznesowy

Bartek jest odpowiedzialny za przygotowywanie analiz, modelowanie danych i wizualizowanie ich w ciekawy sposób, a także za automatyzowanie procesów raportowych. W wolnym czasie lubi podróżować, czytać książki, ćwiczyć na siłowni i jeździć na motocyklu.

Cezary

Cezary

Dariusz

Dariusz

Chief Technology Officer

Darek zawodowo ubezpiecza tyły i trzyma pythona w garści. Poematy tworzy kodem. Stawia sobie ambitne cele i po kolei je realizuje. Podejmuje wyzwania i nie odpuszcza. Prywatnie dał się poznać jako tancerz wyczynowy oraz zawodowy skoczek. Fan czarnych koszulek i czarnego humoru. Na zawołanie odgrywa scenki dramatyczne i wybucha niepohamowanym śmiechem. Ma duży dystans do siebie, a dobry nastrój nigdy go nie opuszcza.

Dominik

Dominik

Product Owner

Dominik to fan nowych technologii i marketingu internetowego, który pomaga tworzyć strategię biznesową portalu. Z trendami digitalowymi jest za pan brat i dobrze orientuje się w tematach programmatic, data marketingu, customer journey czy afiliacji. Choć w pracy jest małomówny i spokojny, to wiemy, że to tylko pozory. W długie letnie wieczory lubi poszaleć na motocyklu, a wśród ulubionych dokonań ma skok na bungee z najwyższego punktu w Europie.

Dorota

Dorota

Product Owner

Emilia

Emilia

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Emilka w pracy — przede wszystkim stawia na jak najlepszą jakość obsługi klienta. Emilka po pracy – dba o uśmiech na twarzach swoich przyjaciół i znajomych. Wielka fanka zespołu Queen, a przede wszystkim Freddiego, niegdyś chodzący filmweb. Lubi zarówno zaszyć się w kącie z książką słuchając muzyki, ale również wybrać się na spontaniczny wypad w Polskę. Czarny humor jest jej ulubionym typem humoru, a zakupy T-shirtów z nadrukami jej największym nałogiem.

Grzegorz

Grzegorz

Prezes Zarządu

Grzegorz nakreśla wizję i kierunek rozwoju firmy, a także podtrzymuje pozytywną atmosferę. Nietykalny, fan książek, których czytać nie ma czasu, bo przesiaduje w internecie opracowując strategię podboju ludzkości. Uwielbia szybkie i wściekłe pojazdy oraz podróże do Amsterdamu. Do „czarnej roboty” zakłada białą koszulę. Miłośnik dobrej kawy i wyznawca zdrowego trybu życia.

Irmina

Irmina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zawsze pozytywnie nastawiona i z uśmiechem na twarzy. Swoje doświadczenie zawodowe budowała za granicą. Prywatnie miłośniczka podróży, zarówno tych dalekich jak i bliskich. Każdą wolną chwilę spędza na poznawaniu nowych miejsc. Wieczory uwielbia spędzać z dobrą książką, bądź na realizowaniu swojej największej pasji DIY.

Iwona

Iwona

Specjalista ds. Marketingu i PR

Jakub

Jakub

Back-end Developer

Jarosław

Jarosław

Analityk Rynku Nieruchomości

Jarosław to znany i ceniony analityk rynku nieruchomości, stale współpracujący z naszym portalem. Pasjonat giełdowej spekulacji, amatorskiej fotografii i innowacyjnych technologii. Jako miłośnik Mazur śpiewnik żeglarski zna na pamięć. Potrafi docenić smak polskiej kuchni oraz dobrej whisky. Szczekające czworonogi są mu szczególnie bliskie. Czas wolny spędza głównie w towarzystwie rodziny. Trzyma formę ćwicząc na siłowni, pływając na basenie lub szusując na rowerze.

Jerzy

Jerzy

Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu

Jurek to prawdziwy ojciec dyrektor. Zarządza zespołem, ale też sam aktywnie angażuje się w projekty. Potrafi ugasić każdy pożar i skierować prace na właściwe tory. Prywatnie uwielbia rower i gry wideo, w które regularnie przegrywa ze swoimi synami. Nie jest przesądny i nie wierzy w zabobony, ale na wszelki wypadek przestał grać w Pokemon Go po osiągnięciu 12 levelu.

Kacper

Kacper

Administrator IT

Kamila

Kamila

Specjalista Help Desk

Karolina

Karolina

Specjalista SEO Outreach

Karolina

Karolina

Front-end Developer

Karolina jest stałym bywalcem Opery Narodowej, kocha Madame Butterfly oraz sztukę, a w szczególności malarstwo impresjonistyczne. W wolnym czasie maluje i rysuje. Marzy, by na starość mieć dużą działkę, gdzie będzie wypasać alpaki. Świat programowania odkryła, będąc na Karaibach i tam podjęła decyzję o zmianie ścieżki kariery.

Karolina

Karolina

Specjalista SEO

Fanka piłki nożnej i różowych paznokci. Spalonego zna tylko z boiska a po przegranej Królewskich lepiej do niej nie mówić. W wolnych chwilach ćwiczy cierpliwość i koncentrację układając puzzle.

Karolina

Karolina

Specjalista ds. Administracji Działu Sprzedaży

Karolina wspiera duchem i ciałem Dział Handlowy w codziennych obowiązkach. Posiada pamięć absolutną, dlatego żadna nowina, która jest jej przekazywana nie ginie między wierszami. W biurze objawiła swoje talenty wokalne, a jej nagłym atakom śmiechu ulegają wszyscy koledzy i koleżanki z biurek obok. Lubi być aktywna, więc chętnie podejmuje sportowe wyzwania albo pod wpływem chwili wyrusza zwiedzać świat bliższy i dalszy.

Karolina

Karolina

Specjalista ds. Personalnych

W RynkuPierwotnym Karolina to urocza przedstawicielka płci pięknej, która sztukę filmową zna od podszewki. Papierkowa robota to dla niej codzienność, jednak dzielnie stawia jej czoła. Zlecenia, faktury, sprawy personalne – wszystko ma w jednym palcu. Dumna właścicielka czworonoga – Zenka, który uczy ją cierpliwości, a dzięki swojemu przenikliwemu, czarnemu spojrzeniu przejął panowanie nad jej domem.

Katarzyna

Katarzyna

Specjalista ds. Rozliczeń

Kasia to mistrzyni panowania nad biurowym chaosem, a jednoczesnie doskonała wizytówka naszej firmy. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, służy pomocą i wita każdego szerokim uśmiechem. Jeździ rowerem, zdobywa szczyty, podróżuje i aktywnie zwiedza, a zimą udziela jej się białe szaleństwo i szusuje na desce po ośnieżonych stokach. Aby odpocząć oddaje się lekturze, najlepiej przy dźwiękach ulubionej muzyki albo dawkuje kulturę chodząc do teatru.

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

„Długie glany cały rok, a nie tylko na Woodstock”. Kasia to rock'n'roll'owo-punkowa dusza, studiuje informatykę, a jej zainteresowania sięgają od nauk ścisłych przez psychologię po kulturę Dalekiego Wschodu. Wolny czas najchętniej spędza na wypadach ze znajomymi na karaoke, koncerty lub autostopowe podróże.

Katarzyna

Katarzyna

Office Manager

Kasia to dobry duch naszego biura, którym opiekuje się najlepiej jak tylko może. Dba o to, aby żadnemu naszemu pracownikowi niczego nie zabrakło (w szczególności owoców i aromatycznej kawy). W wolnych chwilach zakłada plecak i razem z gronem znajomych podróżuje, odkrywając ciekawe i niepoznane dotąd miejsca. Najlepiej ze słuchawkami w uszach i przy akompaniamencie jej ulubionego wykonawcy Taco Hemingwaya, w którym zakochana jest bez pamięci. Oprócz tego uwielbia włoską kuchnię i czerwone wino. Z natury jest minimalistką, która czerpie radość wyłącznie z dobrych rzeczy, które jej się przydarzają.

Katarzyna

Katarzyna

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Kasia jako Specjalistka ds. Obsługi Klienta realizuje kampanie reklamowe na naszym portalu. Jest niepoprawną optymistką, która zaraża uśmiechem nawet przez telefon. Wcześniej pracowała w branży eventowej, więc zna niejeden sposób na dobrą imprezę! :) Po pracy aktywuje endorfiny na fitnessie lub spinningu. Lubi kawę i czekoladę – ze wzajemnością, a lata nie wyobraża sobie bez Mazur, żagli i śpiewów przy ognisku.

Klaudia

Klaudia

Specjalista SEO Outreach

Klaudia to osoba, której uśmiech nigdy nie znika z twarzy, a ludzi dookoła uwielbia zarażać pozytywną energią. Jest miłośniczką tańca towarzyskiego, przez co często można ją spotkać w miejscach do potuptania nóżką. Uwielbia biegać, a czas wolny spędza zanurzając się w Netfliksowych serialach.

Klaudia

Klaudia

Specjalista SEO Outreach

Klaudia nie znosi rutyny i w życiu ciągle wyznacza sobie nowe cele. Z zamiłowania podróżnik. Wolny czas spędza w towarzystwie psa, a najlepszą szarlotkę w mieście znajdziesz w jej piekarniku!

Konrad

Konrad

Front-end Developer

Konrad

Konrad

Team Lead

Konrad to front-end developer, który dba o to, aby nasza strona wyglądała i funkcjonowała bez zarzutu. W wolnym czasie uwielbia spać. Po pracy preferuje długie spacery razem ze swoim czworonogiem, podczas których "gra w grę", wojując z wirtualnymi potworami. Jest zdecydowanym miłośnikiem szeroko rozumianego kina akcji. Smakosz dobrego jedzenia nie lubiący gotować.

Maciej

Maciej

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Maciek to miłośnik aktywnego wypoczynku (Siatkówka, „Piłka Kopana”), kryminałów (Stieg Larsson, Jo Nesbø, Katarzyna Bonda) oraz Netflixa (DC czy Marvel? Oczywiście Marvel!). Entuzjasta polskiej sceny Standupowej. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Turystyki i Rekreacji. "Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać" ;)

Maciej

Maciej

Back-end Developer

Magdalena

Magdalena

Specjalista ds. Administracji Działu Sprzedaży

Magdalena dzień rozpoczyna od gorzkiej kawy i croissanta z czekoladą. Później może być już tylko lepiej! Kryminał jej nie straszny, bo spędza z nim każdy wieczór, a DETEKTYW to jej drugie imię. Ponadto, jak na dobrego agenta przystoi, lubi aktywnie odpocząć. Wygodny but na nogę i … w drogę!

Magdalena

Magdalena

Magdalena

Magdalena

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Małgorzata

Małgorzata

Dyrektor HR

Gosia odpowiada za werbowanie do naszego zespołu ludzi emanujących pozytywną energią, ale profesjonalnie podchodzących do swojej pracy. Jak dotąd może się pochwalić niemalże 100% skutecznością w dobieraniu współpracowników. Prywatnie jest perfekcyjną konkubiną, mamą Oli i Basi dążącą do ideału w dziedzinie zdrowego odżywiania, a także wyznawczynią sarkazmu połączonego z kreatywnością. Ma małe stópki i silną osobowość, a jej ziomalką jest Chytra Baba z Radomia.

Marcin

Marcin

Head of SEO

Marcin specjalista od słów i fraz kluczowych. Jego pasją jest pozycjonowanie wszystkiego, co tylko możliwe. Lubi w szczególności wysokie pozycje. Wykorzystuje masę swojego ciała do treningu siłowego, który profesjonalnie nazywa się kalisteniką. Poza ciężarem na siłowni lubi też ciężkie muzyczne brzmienie. Codziennie pokonuje długie kilometry, przeprawiając się przez rzekę, aby na czas dotrzeć do pracy. Bez szaleńczych emocji podchodzi do życia, jednak czasem daje ponieść się karuzeli żartu.

Marcin

Marcin

Specjalista ds. Content Marketingu

Marek

Marek

Analityk Kampanii Reklamowych

Marek odpowiada za tworzenie, prowadzenie i analizowanie reklamowych kampanii internetowych. Ponadto kontroluje wyniki działań podmiotów zewnętrznych, które wspierają portal RynekPierwotny.pl w tym zakresie. W czasie wolnym lubi czytać książki.

Marek

Marek

Analityk Rynku Nieruchomości

Mariusz

Mariusz

Doradca Klienta

Mariusz zasila dział, który w naszej firmie wyrabia 300% normy. Doradza klientom tylko skuteczne rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb. Generuje pomysły z atomowym rozmachem. Wycieczki rowerowe, wypady w plener i poznawanie nowych miejsc to jego żywioł. Wciąż ma słabość do jazdy autostopem a w górach włącza mu się 6 bieg. Akumulatory ładuje grając z synem w piłkę i spędzając czas na świeżym powietrzu.

Marlena

Marlena

Specjalista ds. Administracji Działu Sprzedaży

Marlena współpracuje na co dzień z Działem Handlowym naszej firmy. Swój wolny czas przeznacza na czytanie książek i ćwiczenia na siłowni. Fanka karaoke i wina w każdej postaci. Największe marzenie – wyruszyć parostatkiem w piękny rejs!

Martyna

Martyna

Koordynator Wsparcia Sprzedaży

Martyna zawitała do RynkuPierwotnego z Podlasia. Jest podwójnym inżynierem, zaś zawodowo wspiera dział handlowy w codziennych obowiązkach. Patrzy na świat przez różowe okulary i nie przejmuje się drobiazgami. Nigdy się nie nudzi, a liczbę godzin w dobie najchętniej by podwoiła. W jednym miejscu trudno jej wysiedzieć, dlatego od czasu do czasu uwalnia swoje wewnętrzne dzikie zwierzę i oddaje się pasji podróżniczej.

Martyna

Martyna

Opiekun Klientów Kluczowych

Martyna jest uczestniczką największej liczby kultowych spotkań z klientami, po których powstają najlepsze firmowe legendy. Po godzinach wskakuje na rower albo przypina rolki i przemierza stołeczne ścieżki. Wieczorami zaszywa się w domu z książką albo obejrzy dobry film, a gdy ma dość miejskiego zgiełku pakuje walizkę i wyrusza aktywnie zwiedzać.

Michał

Michał

New Business Specialist

Michał

Michał

Front - End Technical Lead

Michał w pracy tworzy skrypty na javie i pisze linijki kodu w języku, który zrozumieć mogą jedynie ludzie posługujący się odpowiednim szyfrem. Programowanie ma w małym palcu zarówno w pracy, jak i w domu, gdy trzeba ustawić odpowiedni program prania koszulek. Po godzinach resetuje się aktywnie - wrzuca na sportowy luz i podbija skille w bieganiu i pływaniu. Pojęcia stresu nie zna, a odpręża się przemierzając na dwóch kółkach rowerowe ścieżki.

Mikołaj

Mikołaj

PR Manager

Mikołaj, jak przystało na PR'owca zawodowo sieje propagandę. Ma wtyki w mediach i zestaw wyprasowanych koszul na każdy dzień tygodnia. Samozwańczy kolarz amator, w wolnej chwili szusuje na rowerze. Interesuje się sportem, głównie boksem zawodowym i piłką kopaną. Lubi dobre kino, a słuchając koleżanek z biurek obok często czuje się jak w czeskim filmie. Jako były fan gier RPG docenia muzykę instrumentalną i filmową, także tą tworzoną do gier komputerowych. Od około roku szczęśliwy posiadacz drona.

Mirosław

Mirosław

Dyrektor Sprzedaży

Mirek zawodowo buduje trwałe relacje z klientami. Koordynuje pracę działu handlowego i trzyma rękę na pulsie. Porusza się sprintem, dlatego nigdy się nie spóźnia. Po pracy uwalnia swoje zamiłowanie do jedzenia i wykazuje się umiejętnościami kulinarnymi. Kalorie spala jeżdżąc na rowerze. Czerpie pozytywną energię z aktywności, a horyzonty poszerza podróżując po Polsce i po świecie.

Monika

Monika

New Business Specialist

Monika

Monika

Grafik

Monika, zanim zawodowo związała się z grafiką, zajmowała się konserwacją zabytków. Interesuje się ilustracją, architekturą modernistyczną oraz sztuką Ameryki Łacińskiej. W wolnym czasie lubi pływać, chodzić na długie spacery oraz oglądać seriale.

Monika

Monika

Content Manager

Monika wyznaje zasadę “content is the king”, dzień zaczyna od podwójnej ristretto. Interesuje się varsavianistyką — buszuje po albumach i książkach traktujących o przedwojennej stolicy i porównuje jej wizualizację do czasów współczesnych. W wolnym czasie podróżuje (uwielbia skandynawski klimat), słucha orkiestr Mariachi, ogląda filmy Sorrentino i czyta współczesną prozę, w szczególności Twardocha.

Monika

Monika

Natalia

Natalia

Grafik

Natalia interesuje się sztuką współczesną, plakatem i ilustracją. Jest na pierwszym roku studiów magisterskich na kierunku Grafika. W wolnym czasie podróżuje, również autostopem. W podróżach najbardziej ciekawi ją kultura oraz kuchnia innych krajów. Jest fanką festiwali rockowych i punkrockowych, a Woodstock stał się jej coroczną tradycją. Oprócz tego jest posiadaczką rocznej kotki — Mani, która jest wulkanem energii i wszędzie jej pełno.

Patrycja

Patrycja

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Paulina

Paulina

Specjalista PR

Paulina to pogromczyni literówek i perfekcjonistka w każdym calu. W pracy odpowiedzialna jest przede wszystkim za pisanie oraz redagowanie materiałów prasowych i z każdym dniem odkrywa swoją miłość do PR. Pasjonatka sztuki, zwłaszcza malarstwa. Po godzinach marzy o dalekich podróżach, rozpieszcza swojego pudla, którego pieszczotliwie nazywa Pimpkiem oraz niczym prawdziwa włoska mama tuczy najbliższych makaronem i domową pizzą.

Paulina

Paulina

Specjalista ds. Rozliczeń

Paulina przyjechała do nas z okolic Krasnegostawu. Uwielbia planować i organizować wycieczki w ciekawe zakątki kraju i świata. Bez pamięci zakochana w Grecji i polskich górach. Za cel przyjęła sobie zdobycie w najbliższym czasie Korony Gór Polski. Nie rusza się nigdzie bez aparatu fotograficznego, którym robi tysiące zdjęć. Te najlepsze umieszcza w grubych autorskich albumach, do których wraca przy okazji planowania kolejnych wojaży.

Paweł

Paweł

Back - End Technical Lead Manager

Paweł to cicha woda i prawdziwy poskramiacz węży - koduje w Pythonie jako jeden z backend deweloperów. Ceni prostotę, minimalizm i racjonalne podejście do życia. Strażnik przemysłu rozrywkowego według Steam oraz fan Nintendo Switch i kinowo-serialowego uniwersum Marvela, który nigdy nie rozstaje się ze swoim Kindlem.

Paweł

Paweł

Członek Zarządu

Paweł jest jedną z dwóch osób trzymających firmę w ryzach i wytyczających kierunek jej rozwoju. Wspiera merytorycznie dział IT i angażuje się w przygotowanie i wdrażanie nowych produktów i rozwiązań. Jest uosobieniem spokoju - jeszcze nikt nigdy nie widział go w stanie zjeżenia emocjonalnego. Prywatnie zapalony kibic, nieustannie podążający za trendami mody. Entuzjasta – podróżnik. Nałogowy paker i wyznawca zdrowego żywienia. Tata dwóch dżentelmenów chętnie zaszywający się w kuchni.

Piotr

Piotr

Front-end Developer

Piotr jest grafikiem, który po 10 latach postanowił zmienić coś w swoim życiu zawodowym i przeszedł na front-end'ową stronę mocy. Prywatnie gitarzysta w zespole The Suits. Lubi koncerty i festiwale, gry komputerowe, książki, dobry film oraz ukulele.

Piotr

Piotr

Grafik - Koordynator

Piotrek od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem grafiki. Zaczęło się od tradycyjnego rysunku, a z czasem jego dorobek poszerzył się o nowe media, tworzenie grafik i animacji na potrzeby stron www oraz aplikacji internetowych. Dokładny w najmniejszym detalu, dedlajny mu nie straszne, bo to on je przegania. Kreatywność to jego drugie imię. Docenia humor Barei. Pierwszy rycerz RynkuPierwotnego, gdy trzeba zbroję przywdzieje i zawalczy na froncie. Pełnię relaksu zaznaje chodząc po górach.

Piotr

Piotr

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Piotr niedawno dołączył do naszego zespołu i będzie odpowiadał za pozyskiwanie i obsługę nowych klientów. Od lat zajmuje się profesjonalnym, a zarazem ludzkim podejściem do tematu sprzedaży. Przyświeca mu idea „sprzedawanie to pomaganie” i tego się trzyma. W życiu prywatnym miłośnik górskich wycieczek oraz pasjonat świata kawy.

Piotr

Piotr

Back-end Developer

Piotr jest programistą z pasją, dla którego siedzenie nad kodem to czysta przyjemność. Wyznaje zasadę, że w programowaniu najważniejszy jest człowiek i zadowolenie użytkowników naszych aplikacji. Nie lubi biegania ani jazdy na rowerze — chyba że po górach. Po pracy trenuje sporty walki. Zimą jeździ na nartach, a latem nurkuje. W weekendy tańczy taniec użytkowy. Marzy o odbyciu podróży w 80 dni dookoła świata.

Stanisław

Stanisław

Product Designer

Sylwia

Sylwia

Opiekun Klientów Kluczowych

Sylwia to przedstawicielka płci pięknej o twarzy anioła i rogatej duszy. Twardo negocjuje umowy, ale robi to zawsze z uroczym uśmiechem. W stanie podminowania emocjonalnego nikt jej nigdy nie widział, bo z natury jest pozytywnie usposobiona. W wolnym czasie odkrywa w sobie Masterchefa i relaksuje się podczas kulinarnych wyzwań. Rower lub narty stanowią aktywną część jej wypoczynku. Podróże i to niekoniecznie te egzotyczne należą do jej ulubionych wypełniaczy czasu.

Tomasz

Tomasz

Doradca Klienta

Tomek to specjalista w sprawnej, szybkiej i kompleksowej obsłudze klienta. Dołączył do zespołu, który wyrabia 300% normy i już od pierwszych dni doskonale się w nim odnalazł. Dba o swoją tężyznę fizyczną, chodząc na siłownię oraz (na co dzień) prowadząc aktywny tryb życia. W firmowej kuchni można go spotkać pijącego tajną miksturę na rozrost mięśni. Zafascynowany motoryzacją, szczególnym upodobaniem darzy auta o starej dacie, które mają w sobie to „coś”. Dewiza, którą kieruje się na co dzień to „Coco jambo i do przodu !”.

Tomasz

Tomasz

Doradca Klienta

Miłośnik sportu, a w szczególności piłki nożnej, którą trenował od dziecka. Niegdyś marzył o zostaniu drugim Ronaldo, a obecnie jest stałym bywalcem siłowni. Pozytywnie nastawiony i zawsze uśmiechnięty student zarządzania, który w wolnym czasie gotuje i pochłania ogromne ilości filmów i seriali.

Wiktoria

Wiktoria

Specjalista ds. Content Marketingu

Wiktoria dołączyła do dynamicznie rozwijającego się zespołu SEO i odpowiada za content marketing. Urodzona optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. W pracy lubi profesjonalizm, a za największą zaletę zespołu uznaje kreatywność w działaniu. Wolny czas lubi spędzać aktywnie w gronie najbliższych - nienawidzi nudy.

Zdzisław

Zdzisław

Back-end Developer