Kariera

Zgrany zespół to podstawa

Różne osobowości, różne charaktery, jeden wspólny cel do osiągnięcia - dzięki elastycznemu podejściu do pracy i partnerskiej kulturze stworzyliśmy zespół najlepszych profesjonalistów z zapałem podchodzących do swoich obowiązków.

Katarzyna

Katarzyna

Office Manager

Kasia to dobry duch naszego biura, którym opiekuje sie najlepiej jak tylko może. Dba o ogólny porządek i aby żadnemu naszemu pracownikowi niczego nie zabrakło (w szczególności owoców i aromatycznej kawy). W wolnych chwilach zakłada plecak i razem z gronem znajomych podróżuje, odkrywając ciekawe i niepoznane dotąd miejsca. Najlepiej ze słuchawkami w uszach i przy akompaniamencie jej ulubionego wykonawcy Taco Hemingwaya, w którym zakochana jest bez pamięci. Oprócz tego uwielbia włoską kuchnię i czerwone wino. Z natury jest minimalistką, która czerpie radość wyłącznie z dobrych rzeczy, które jej się przydarzają.

Dlaczego u nas warto pracować?


Możliwość rozwoju

Pracujemy z nowoczesnymi narzędziami oraz umożliwiamy rozwijanie i wdrażanie własnych pomysłów. Zapewniamy także możliwość uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych w Polsce i za granicą.

Codziennie świeże owoce

W naszej kuchni zawsze czekają świeże owoce oraz soki - w trakcie wytężonej pracy pamiętamy o tym, co ważne dla naszych organizmów i dostarczamy sobie witamin.

Karta Multisport

Wierzymy, że sport to zdrowie, dlatego naszym pracownikom zapewniamy bogaty pakiet sportowy. Dzięki temu możemy korzystać z usług obiektów sportowych na terenie Polski.

Opieka medyczna

Dzięki pakietom prywatnej opieki medycznej możemy być pewni, że w razie potrzeby nie będziemy musieli stać w długich kolejkach do lekarzy specjalistów.

Praca w młodym zespole

Młody, zaangażowany zespół, który z przyjemnością wykonuje swoją pracę jest kluczem do sukcesu. Nasza załoga chętnie się integruje, a w firmie panują przyjacielskie relacje.

Stabilne warunki zatrudnienia

Gwarantujemy rzeczywistą ścieżkę rozwoju zawodowego, stałą pensję adekwatną do Twoich umiejętności, a także system premiowy.

Fun, Friends, Feedback

Nieformalna atmosfera pracy, dwa chillout roomy, w których można się zrelaksować, zgrany zespół oraz jasne i przejrzyste zasady współpracy - to wszystko sprawia, że lubimy naszą firmę.

Aktualnie poszukujemy


Technologie

Stawiamy sobie ambitne cele i stale poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze usługi były jeszcze lepsze. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie komputerowym i narzędziach do optymalizacji, jak również wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie.

technologie wykorzystywane w dziale IT
Senior Python Developer
Rozwiń
JavaScript DEVELOPER
Rozwiń
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Rozwiń
Product Owner
Rozwiń
Młodszy Specjalista ds. Content Marketingu
Rozwiń
Specjalista ds. Szkoleń
Rozwiń
Opiekun Klienta
Rozwiń