Kariera

logo rynku pierwotnego

RynekPierwotny.pl to od 7 lat najszybciej rozwijający się portal w branży - jesteśmy liderem na rynku nowych nieruchomości. Dzięki nieformalnej i przyjaznej atmosferze pracy przyciągamy do siebie ludzi zaangażowanych, profesjonalistów wykonujących swoją pracę z przyjemnością.

Zgrany zespół to podstawa

Różne osobowości, różne charaktery, jeden wspólny cel do osiągnięcia - dzięki elastycznemu podejściu do pracy i partnerskiej kulturze stworzyliśmy zespół najlepszych profesjonalistów z zapałem podchodzących do swoich obowiązków.

Piotr

Piotr

Grafik

Piotrek od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem grafiki. Zaczęło się od tradycyjnego rysunku, a z czasem jego dorobek poszerzył się o nowe media, tworzenie grafik i animacji na potrzeby stron www oraz aplikacji internetowych. Dokładny w najmniejszym detalu, dedlajny mu nie straszne, bo to on je przegania. Kreatywność to jego drugie imię. Docenia humor Barei. Pierwszy rycerz RynkuPierwotnego, gdy trzeba zbroję przywdzieje i zawalczy na froncie. Pełnię relaksu zaznaje chodząc po górach.

Dlaczego u nas warto pracować?


Możliwość rozwoju

Pracujemy z nowoczesnymi narzędziami oraz umożliwiamy rozwijanie i wdrażanie własnych pomysłów. Zapewniamy także możliwość uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych w Polsce i za granicą.

Codziennie świeże owoce

W naszej kuchni zawsze czekają świeże owoce oraz soki - w trakcie wytężonej pracy pamiętamy o tym, co ważne dla naszych organizmów i dostarczamy sobie witamin.

Karta Multisport

Wierzymy, że sport to zdrowie, dlatego naszym pracownikom zapewniamy bogaty pakiet sportowy. Dzięki temu możemy korzystać z usług obiektów sportowych na terenie Polski.

Opieka medyczna

Dzięki pakietom prywatnej opieki medycznej możemy być pewni, że w razie potrzeby nie będziemy musieli stać w długich kolejkach do lekarzy specjalistów.

Praca w młodym zespole

Młody, zaangażowany zespół, który z przyjemnością wykonuje swoją pracę jest kluczem do sukcesu. Nasza załoga chętnie się integruje, a w firmie panują przyjacielskie relacje.

Stabilne warunki zatrudnienia

Gwarantujemy rzeczywistą ścieżkę rozwoju zawodowego, stałą pensję adekwatną do Twoich umiejętności, a także system premiowy.

Fun, Friends, Feedback

Nieformalna atmosfera pracy, dwa chillout roomy, w których można się zrelaksować, zgrany zespół oraz jasne i przejrzyste zasady współpracy - to wszystko sprawia, że lubimy naszą firmę.

Aktualnie poszukujemy


Technologie

Stawiamy sobie ambitne cele i stale poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze usługi były jeszcze lepsze. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie komputerowym i narzędziach do optymalizacji, jak również wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie.

technologie wykorzystywane w dziale IT
Junior JavaScript Developer
Rozwiń
Senior Python Developer
Rozwiń
Senior JavaScript developer
Rozwiń
Senior Front-end developer
Rozwiń
Specjalista ds. Marketingu
Rozwiń
Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Rozwiń
Internetowy Opiekun Klienta
Rozwiń
Doradca ds. Sprzedaży
Rozwiń
Opiekun Klientów Kluczowych
Rozwiń
Specjalista ds. Sprzedaży
Rozwiń
Znajdziemy dla Ciebie