Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

O nas

Od 8 lat jesteśmy liderem w branży
nieruchomości deweloperskich

Poznaj historię naszego portalu

 1. 2009

  Firma Property Group Sp. z o.o. zostaje założona. Początkowo jest to 2-osobowa inicjatywa dwóch kolegów - Grzegorz i Paweł starają się rozwijać swój pomysł na biznes. Działalność rozpoczynają od uruchomienia strony RynekPierwotny.com, na której prezentowane są oferty nieruchomości deweloperskich. Początkowo w serwisie dostępne są inwestycje tylko z województwa mazowieckiego.

 2. 2010

  Nawiązana zostaje współpraca z Domem Kredytowym Notus. Ponad 100 deweloperów współpracuje z Rynkiem Pierwotnym, co sprawia, że do końca roku na stronie prezentowane są oferty z ponad 500 inwestycji, a działalność firmy rozszerza się na całą Polskę. Serwis zostaje wzbogacony o wirtualne spacery, dzięki którym użytkownicy mogą obejrzeć interesującą ich inwestycję bez wychodzenia z domu. W tym czasie liczba pracowników zwiększa się do 5.

 3. 2011

  Pod koniec roku na portalu prezentowanych było już blisko 40 000 ofert mieszkań i domów z całej Polski w ponad 700 inwestycjach. W firmie zatrudnionych jest już 12 osób. Rozpoczynamy też współpracę z serwisami Trovit.com oraz Money.pl.

 4. 2012

  Portal sukcesywnie się rozrasta, nawiązując współpracę z kolejnymi deweloperami z całej Polski. Tym samym serwis prezentuje już ponad 42 000 ofert, a liczba pracowników wzrosła do 21. Nawiązana zostaje też współpraca z Gazetą Prawną a w perspektywie rozważane są kolejne kroki, mające na celu zwiększenie zasięgu publikowanych informacji i prezentowanych inwestycji.

 5. 2013

  Interaktywna wyszukiwarka na stronie RynekPierwotny.com zostaje wzbogacona o najnowsze funkcje selekcjonowania informacji, a także oferowana jest bezpłatna pomoc ekspertów portalu przy wyszukiwaniu nieruchomości. W serwisie prezentowanych jest już ponad 45 000 ofert deweloperskich w ponad 1 000 inwestycjach.

 6. 2014

  Rozpoczyna się refaktoryzacja, która w praktyce oznacza zmianę dotychczas używanego systemu zarządzania treścią na nowy, autorski CMS. Cały proces koncepcyjno-realizacyjny polega na zbudowaniu innowacyjnego systemu, który pozwoli na uporządkowanie architektury informacji, połączenie narzędzi niezbędnych w codziennej pracy deweloperów oraz opiekunów klienta (baza informacji oraz narzędzia do obsługi inwestycji po stronie Rynku Pierwotnego i klientów firmy) oraz integracji treści, które musiały zostać zaimportowane z wcześniej używanego systemu. Jednocześnie następuje zmiana domeny na RynekPierwotny.pl.

 7. 2015

  Proces refaktoryzacji dobiega końca i wdrożona zostaje nowa odsłona portalu RynekPierwotny.pl. Zrealizowany zostaje cel usprawnienia wyszukiwania ofert i informacji z rynku nieruchomości. W serwisie prezentowanych jest już ponad 53 000 ofert mieszkań i domów w ponad 1 600 inwestycjach deweloperskich. Firma liczy wówczas 28 pracowników.

 8. 2016

  Firma stale się rozrasta, w chwili obecnej zatrudnionych jest już ponad 40 pracowników. Dodatkowo współpracujemy z 12 dziennikarzami i blogerami, którzy na bieżąco przygotowują treści na stronę. Rynek Pierwotny zdobył zaufanie ponad 907 deweloperów, co ma odzwierciedlenie w liczbie prezentowanych w serwisie nieruchomości: ponad 61 000 ofert w blisko 2 000 inwestycji. Stawiamy sobie kolejne ambitne cele, m.in. wdrożenie i rozbudowa innowacyjnego systemu CRM dla deweloperów czy zbudowanie narzędzi wspomagających procesy sprzedaży u deweloperów. Priorytetem jest również utrzymywanie pozycji lidera i stałej tendencji wzrostu przychodów, w dalszej zaś perspektywie podjęcie działań mających na celu wprowadzenie spółki na GPW.

RynekPierwotny.pl w liczbach


913

deweloperów zaufało nam podejmując współpracę z Rynkiem Pierwotnym

10

dziennikarzy i blogerów na bieżąco przygotowuje treści na naszą stronę

60 000

ofert mają do dyspozycji użytkownicy naszego portalu

8

lat istnienia firmy w branży nieruchomości

40

osób sprawnie tworzy firmę

310 000

osób odwiedza nasz portal w ciągu miesiąca

140

publikacji naszych analityków pojawia się co miesiąc w mediach

400

metrów to odległość, którą pokonujemy od stacji Metra Służew do biura

200

kaw tygodniowo wypijamy podczas naszej pracy

Zwiększ sprzedaż mieszkań

dzięki skutecznej promocji na portalu RynekPierwotny.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą i wyróżnij się na tle konkurencji. Nasi specjaliści pomogą Ci dokonać wyboru i dotrzeć do właściwej grupy odbiorców.

Więcej

Poznaj nasz doświadczony zespół redakcyjny

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by każdego dnia w serwisie pojawiały się najnowsze informacje z rynku nieruchomości. Współpracujemy z czołowymi polskimi dziennikarzami, którzy na bieżąco przygotowują materiały na naszą stronę, ale także reprezentują nas w mediach dzieląc się swoją fachową wiedzą.

Więcej

Kontakt


Dane Spółki

Property Group Sp. z o.o.
02-743 Warszawa ul. Jana Sebastiana Bacha 26A
NIP: 521-353-80-80
KRS: 0000335123
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy: 50 000,00 PLN

Adres biura

Property Group Sp. z o.o.
02-743 Warszawa
ul. Jana Sebastiana Bacha 26A

Dane kontaktowe

Tel: +48 (22) 253 66 68
Kontakt w dni robocze: 09.00-17.00
E-mail: [email protected]