Savan Investments Sp. z o. o.

Savan Investments Sp. z o. o.

Małopolskie, Wielicki, Wieliczka ul. Topolowa

Posiadamy w sprzedaży 16 nieruchomości w 1 inwestycji

Lista

W Woj. Małopolskim

 • Osiedle Klonowe 14

  Inwestycja Osiedle Klonowe 14 znajduje się w Wieliczce, ul. Zbożowa jest realizowana przez dewelopera Savan Investments Sp. z o. o.. Inwestycja Osiedle Klonowe 14 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni 55 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Osiedle Klonowe 14 znajduje się 15 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Wielicki, Wieliczka, ul. Zbożowa
  Ceny od: 4 173 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Klonowe 14
  • Termin oddania: 4 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 16
  • Powierzchnia: 55 m2
  • Liczba pokoi: 3
  Savan Investments Sp. z o. o.
  Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Savan Investments Sp. z o. o. to spółka inwestycyjna, której udziałowcami są osoby o kilkuletnim doświadczeniu w inwestycjach mieszkaniowych - domy i mieszkania. Spółka reprezentuje w 100% kapitał polski, który wynosi 1.680.900 zł. Specyfiką Savan jest operacyjne zarządzanie działalnością przez jej udziałowców, co gwarantuje tożsamość celów właścicieli i kadry zarządzającej oraz bezpośrednie, osobiste kierowanie każdą inwestycją. Strategia Spółki zakłada realizacje domów i mieszkań o ponadczasowym charakterze architektonicznym o najwyższej jakości wykonania. Średnioterminowa strategia przewiduje skoncentrowanie działalności Spółki w gminie Wieliczka.

Flagową inwestycją Savan jest zrealizowane Osiedle Dębowe; kompleks 29-ciu wolnostojących domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia. Osiedle położone jest na nieruchomości o obszarze 4 hektarów w Wieliczce-Śledziejowicach, dwa kilometry od granicy Krakowa. Domy wykonane są w technologii tradycyjnej z najwyższej jakości materiałów. Osiedle Dębowe stanowi urbanistyczną całość na którą składają się domy, system dróg wewnętrznych i chodniki wraz z oświetleniem. Domy znajdujące się na tej nieruchomości, to połączenie komfortu mieszkania w budynku na spokojnym Osiedlu, z doskonałymi możliwościami dojazdu (tylko 20 min samochodem od centrum Krakowa).

Spółka zakończyła w 2011 r. realizację Kamienicy Reymonta 1, budynku mieszkalno-usługowego położonego w historycznym centrum Wieliczki, przy Rynku Górnym. Budynek zaprojektowano zgodnie z wymogami konserwatorskimi; wyglądem i kolorystyką nawiązuje do dawnego stylu obiektów wielickich. Od 2011 r. Savan realizuje Osiedle Klonowe w Wieliczce, składające się z 65 domów wolno stojących, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz planuje również pozyskanie terenów inwestycyjnych pod budowę mieszkań w Wieliczce.

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Savan Investments Sp. z o. o.

Savan Investments Sp. z o. o.

Ilość pokoi, która mnie interesuje:

Pokoje
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu

Siedziba firmy

 • Małopolskie, Wielicki, Wieliczka
 • ul. Topolowa

+48 723...

Savan Investments Sp. z o. o.

Savan Investments Sp. z o. o.

Strona internetowa dewelopera