PRO-MAX logo

PRO-MAX

Warszawa, ul. Bronowska 54
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma PRO-MAX powstała w 1989 r. Działając początkowo w branży remontów budynków poszerzyliśmy stopniowo naszą działalność do wykonywania pełnego zakresu inwestycji począwszy od studiów zagospodarowania przestrzennego a skończywszy na pełnym, pod klucz, wykonawstwie domów mieszkalnych. Budujemy domy mieszkalne dla indywidualnych inwestorów jako generalny wykonawca stanów surowych, standardu developerskiego lub z pełnym wykończeniem. Nie korzystamy z kredytów pod zastaw budowanych nieruchomości. Wolna od obciążeń nieruchomość jest więc zawsze do wyłącznej dyspozycji klienta w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego na jej zakup. Dzięki temu możemy zawsze dotrzymać terminów realizacji, gdyż nasza płynność finansowa nie jest zagrożona. Stosujemy również finansowanie inwestycji w oparciu o rachunek powierniczy prowadzony przez bank. Doradzamy i współpracujemy z naszymi klientami w zakresie uzyskiwania kredytów na zakup realizowanych przez nas domów.

Realizujemy projekty wykonane przez sprawdzone firmy projektowe, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. Dzięki wieloletniej pracy w branży budowlanej mamy doskonałe rozeznanie w zakresie stosowania materiałów budowlanych, rozwiązań konstrukcyjnych budynków, stosowania systemów instalacyjnych zarówno pod kątem ich wygody jak i kosztów eksploatacyjnych dla użytkownika.

Dzięki dobrej organizacji naszej pracy jesteśmy w stanie szybko zmienić zakres naszych robót lub ich technologii zgodnie z pojawiającymi się na etapie wykonawstwa sugestiami inwestorów tak by maksymalnie dopasować budynek do ich indywidualnych wymagań.

Kontakt

PRO-MAX logo
PRO-MAX
Warszawa, ul. Bronowska 54
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: