PRB Rembud Sp.z o.o. logo

PRB Rembud Sp.z o.o.

Strzyżów, ul.Tunelowa 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Obszar działalności Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego REMBUD Sp. z o.o. koncentruje się głównie na Podkarpaciu. Tym, co wyróżnia Spółkę wśród innych przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w zakresie wykonawstwa budowlanego i co pozwala jej od lat utrzymywać stabilną pozycję na rynku jest konsekwentna dbałość o najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług. Wysoki poziom usług gwarantuje przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, wiedza i zasoby ludzkie tj. profesjonalnie wyszkolona kadra specjalistów. Nie bez znaczenia jest także fakt wykorzystywania przez firmę wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które dzięki własnej hurtowni budowlanej, pozyskuje w konkurencyjnych cenach.

Zarząd Spółki dążąc do ciągłej poprawy jakości swych usług w kwietniu 2008 roku wdrożył system zarządzania jakością i posiada certyfikat oparty na wymogach międzynarodowej normy ISO 9001:2000 w zakresie: wykonawstwa ogólnobudowlanego, remontowego, wykończeniowego oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, centralnego ogrzewania, gazowych i wentylacyjnych, konserwacji zabytków, handlu hurtowego i detalicznego materiałami budowlanymi i instalacyjnymi oraz usług ręcznej myjni samochodowej. Wdrożona polityka jakości jest stosowana i ściśle przestrzegana przez wszystkie zatrudnione w firmie osoby. Warto również zwrócić uwagę, iż Spółka posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Dzieje się tak, z uwagi na szanse, jakie stawia osobom niepełnosprawnym do podjęcia pracy, uwzględniając ich indywidualne predyspozycje zdrowotne przy przygotowywaniu stanowiska pracy. Rynek usług budowlanych, na którym działa REMBUD jest rynkiem konkurencyjnym i bardzo wymagającym.W związku z tym, przedsiębiorstwo nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach, lecz stale dąży do poszerzania swojej oferty, rozwoju nowych profili działania, wprowadzania coraz nowszychi doskonalszych technik i technologii wykonawstwa. Ważnym aspektem jest także docieranie z ofertą do klientów spoza dotychczasowego obszaru działania, tj. spoza Podkarpacia. Podejmowanie tego typu działań sprzyja umacnianiu pozycji na rynku, co z kolei wpływa na uzyskiwanie bardzo dobrych wyników operacyjnych i finansowych.

Kontakt

PRB Rembud Sp.z o.o. logo
PRB Rembud Sp.z o.o.
Strzyżów, ul.Tunelowa 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: