P.P.H.U. "Jol-Zbyt" logo

P.P.H.U. "Jol-Zbyt"

Zielonka, ul. Wąska 7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma P.P.H.U. "Jol-Zbyt" istnieje na rynku od 1989 roku. Od 2010 roku rozpoczęliśmy działalność jako deweloper kameralnych domków i w chwili obecnej jest to główny nurt działalności firmy. W przeciągu 4 lat do 2014 roku została całkowicie zakończona pierwsza inwestycja - "Osiedle w Konarach Dębu", w ramach której zostało wybudowanych i sprzedanych 28 mieszkań.

Aktualnie firma realizuje kolejną inwestycję - "Osiedle w Konarach Dębu II". W sprzedaży mamy 28 mieszkań o powierzchni od 63m2 do 130m2.

W sierpniu 2014 r. rusza kolejna inwestycja "Zakątek Ossowska" w ramach której powstanie 10 mieszkań o powierzchni od 70m2 do 111m2

Wszystkie nasze inwestycje znajdują się w podwarszawskiej Zielonce przy ul. Ossowskiej. Naszym Klientom oferujemy kameralne, estetyczne mieszkania w spokojnej okolicy niedaleko Warszawy.

Kontakt

P.P.H.U. "Jol-Zbyt" logo
P.P.H.U. "Jol-Zbyt"
Zielonka, ul. Wąska 7
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: