P.D. Development S.C. logo

P.D. Development S.C.

Góra Kalwaria, ul. Karolina 39
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma P.D. Development działa w branży budowlanej od 2004 roku. Zespoły wykwalifikowanych pracowników gwarantują płynną realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami jakich oczekują inwestorzy. Realizujemy budowy domów jednorodzinnych na zlecenie klienta, domów wielorodzinnych i obiektów usługowo – biurowych.

W 2006 roku firma rozszerzyła zakres usług o działalność deweloperską inwestując na rynku nieruchomości w okolicach Góry Kalwarii. Jest to realizacja obejmująca całość procesu deweloperskiego począwszy od pozyskania gruntów aż do przekazania Klientom gotowych domów. Własna wykwalifikowana załoga nieustannie czuwa nad każdym z etapów procesu deweloperskiego. Dzięki temu firma jest niezależna i samodzielna.

Wiemy, że dom to inwestycja na lata, jeśli nie na całe życie, a dla wielu to największe marzenie i życiowy cel. Dlatego też stawiamy na solidność wykonania oraz zadowolenie klienta w każdym aspekcie. Nasze domy budujemy w cichych, spokojnych okolicach z dala od miejskiego zgiełku. Tworząc dom tworzymy oazę spokoju, miejsce odpoczynku od problemów codzienności, dom rodzinnych spotkań. Budując dla Państwa budujemy jak dla siebie. Dzięki tej prostej maksymie mogą być Państwo pewni wysokiej jakości używanych przez nas materiałów, dokładności i solidności wykonania od fundamentów aż po sam dach. Poza najlepszym wykonaniem nasze domy cechuje funkcjonalność, praktyczne rozwiązania oraz wysoka estetyka.

Gwarantujemy fachowe podejście do procesu inwestycyjnego, wysoki standard wykonania, solidność oraz terminowość. Budujemy z najlepszych materiałów w oparciu o innowacyjne projekty architektoniczne. Nasze domy zlokalizowane są w atrakcyjnych lokalizacjach pod względem komunikacyjnym oraz dającym możliwość odpoczynku i korzystania z uroków natury.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, szukamy dla nich najlepszych i najwygodniejszych rozwiązań. Wysoka jakość inwestycji, profesjonalizm oraz wykwalifikowana kadra to nasze największe atuty. Mamy nadzieję, że zaufają nam Państwo i dołączą do grona zadowolonych klientów, których marzenia o własnym domu zrealizowały się dzięki nam.

Kontakt

P.D. Development S.C. logo
P.D. Development S.C.
Góra Kalwaria, ul. Karolina 39
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: