Partner Domy Drewniane logo

Partner Domy Drewniane

Szczecin, ul. Przyszłości 20
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma nasza powstała dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia w produkcji konstrukcji i domów drewnianych oraz naszego zamiłowania do niezmiernie wdzięcznego surowca jakim jest drewno.

W naszej działalności chcemy połączyć nasze doświadczenia i zaoferować Państwu gotowe do zamieszkania domy drewniane, wykonane w oparciu o wysoką jakość surowca oraz skandynawskie wzorce.

Szwedzcy konstruktorzy i partnerzy, którzy wiele lat temu pomagali nam stawiać pierwsze kroki w budownictwie prefabrykowanym, zaszczepili w nas skandynawskie wzorce i pasję w dążeniu do budowania w sposób przyjazny dla mieszkańców i środowiska. Nasze domy są zarazem trwałe, jaki i estetyczne. W produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości materiały oraz skandynawską tarcicę. Nie uznajemy bowiem kompromisów w odniesieniu do jakości i parametrów izolacyjnych naszych domów. Nasze domy są po prostu bardzo, bardzo ciepłe.

Projektując nasze domy przykładamy ogromną wagę do funkcjonalności i komfortu naszych domów. Budujemy tak, aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Naszym celem jest budować takie domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Kontakt

Partner Domy Drewniane logo
Partner Domy Drewniane
Szczecin, ul. Przyszłości 20
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: