P. B.-U. Budem logo

P. B.-U. Budem

Koszalin, ul. Harcerska 1/20
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe BUDeM jest młodą, prężnie rozwijająca się Firmą, która działa od 2008roku. W ciągu 5 lat realizowane były różne inwestycje, od drobnych remontów mieszkań i domów , budowy domów jednorodzinnych, remontów i budów hal produkcyjnych aż do rozpoczęcia w 2010 roku budowy 24 domków w zabudowie szeregowej jako własnej inwestycji, która rozpoczęła się , przebiegała i zakończyła dużym sukcesem.

W ostatnim czasie Firma rozpoczęła współpracę ze spółdzielnią mieszkaniową czyniąc na jej rzecz szereg prac.

W procesie realizacji każdej inwestycji zasadą jest ścisłe i rygorystyczne przestrzeganie polityki jakości. Gwarantowane jest, że stosowane materiały odznaczają się najwyższą jakością i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie inwestycje wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie, z uwzględnieniem funkcjonalności.

Jakość za dobrą cenę – to jest dewiza Firmy BUDeM.

W swej działalności Firma BUDeM kompleksową realizacją inwestycji, począwszy od zakupu gruntów, poprzez projektowanie i wykonawstwo, aż po sprzedaż.

Zadowoleni klienci utwierdzają nas w przekonaniu, że Firma podąża w dobrym kierunku a w założeniu jest dalszy rozwój .

Kontakt

P. B.-U. Budem logo
P. B.-U. Budem
Koszalin, ul. Harcerska 1/20
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: