Milart Sp. z o.o.

Milart Sp. z o.o.

Dolnośląskie, Wrocław

ul. Włodkowica 10/4

+48 71 ...

Posiadamy w sprzedaży 113 nieruchomości w 3 inwestycjach

Zobacz na mapie

w woj. dolnośląskim

 • Kamieńskiego

  Inwestycja Kamieńskiego znajduje się na Psim Polu, ul. Kamieńskiego (6,2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Milart Sp. z o.o.. Inwestycja Kamieńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 42 lokale mieszkalne o powierzchniach od 51 do 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wrocław, Psie Pole, ul. Kamieńskiego (6,2 km od centrum Wrocławia)

  ceny od: 5 242 zł/m2
  Kamieńskiego
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 3 - 4

  • Powierzchnia 51 - 67 m2

  Milart Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Sołtysowice budynki: E, F, J, H

  Inwestycja Sołtysowice budynki: E, F, J, H znajduje się na Psim Polu, ul. Sołtysowicka (4,8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Milart Sp. z o.o.. Inwestycja Sołtysowice budynki: E, F, J, H została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 39 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Sołtysowice budynki: E, F, J, H znajduje się 1 mieszkanie, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Wrocław, Psie Pole, ul. Sołtysowicka (4,8 km od centrum Wrocławia)

  ceny od: 4 978 zł/m2
  Sołtysowice budynki: E, F, J, H
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 2 - 4

  • Powierzchnia 39 - 105 m2

  Milart Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Stabłowice

  Inwestycja Stabłowice znajduje się w Fabrycznej, ul. Kokosowa (11 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Milart Sp. z o.o.. Inwestycja Stabłowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 120 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Stabłowice znajduje się 55 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Wrocław, Fabryczna, ul. Kokosowa (11 km od centrum Wrocławia)

  ceny od: 4 599 zł/m2
  Stabłowice
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 2 - 3

  • Powierzchnia 44 - 84 m2

  Milart Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji Rozwiń inwestycje sprzedaneZwiń inwestycje sprzedane

O nas

Milart Sp. z o.o. – firma deweloperska, działająca na terenie wrocławskim i dolnośląskim.

Firma deweloperska Milart Sp. z o.o. powstała w 2000 roku, z przekształcenia spółki cywilnej Milart S.c. , założonej w 1992 roku.Założycielami firmy są absolwenci Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Wrocławskiej.

Firma Milart Sp. z o. o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym.

Zajmujemy się budową i sprzedażą nowych domów jednorodzinnych, domów z zabudowie szeregowej, budynków wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych gwarantuje wysoką jakość oddawanych, nowych mieszkań i nieruchomości, budowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rzetelność i fachowość obsługi.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Dolnośląskie, Wrocław
 • ul. Włodkowica 10/4

+48 71 ...

Milart Sp. z o.o.

Milart Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Milart Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
 • Znajdziemy dla Ciebie