Marka Nieruchomości logo

Marka Nieruchomości

Kielce, ul. Warszawska 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Chcesz sprzedać dom, kupić działkę lub wynająć mieszkanie, a nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź do biura MarKa Nieruchomości. Nasi doradcy krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces kupna, sprzedaży bądź najmu nieruchomości: pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty, skompletowaniu i sprawdzeniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji, a nawet w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanieMarKa Nieruchomości to biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami prowadzone przez specjalistów z 13-letnim doświadczeniem w branży. Naszą wizytówką jest wysoka kultura obsługi, indywidualne podejście do każdego Klienta i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu: mieszkań, domów i działek oraz innych nieruchomości.Kompleksowa obsługa, sprawdzeni partnerzyMarKa Nieruchomości oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, zakupem i wynajmem nieruchomości. Dzięki sprawdzonym partnerom (notariusze, kieleckie oddziały banków, rzeczoznawcy majątkowi) zapewniamy obsługę prawną na najwyższym poziomie oraz pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Profesjonalna prezentacja nieruchomościNasi pracownicy wykonują szczegółowe opisy oglądanych nieruchomości, ich zdjęcia, plany powierzchni. Informacje o nieruchomościach zgłaszanych do naszego biura prezentujemy poprzez reklamy w prasie lokalnej, a także w Internecie oraz na naszej stronie internetowej, co sprawia, że docierają do szerokiego grona odbiorców.Doskonała znajomość rynku lokalnegoNaszym atutem jest doskonała znajomość świętokrzyskiego rynku nieruchomości. A ponieważ szanujemy czas naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, by przedstawiona przez nas oferta jak najlepiej spełniała ich oczekiwania.Bo MarKa Nieruchomości to dobra marka. Serdecznie zapraszamy.Zespół biura MarKa Nieruchomości tworzą:    Marek Król    Kamilla Polewczak    Iwona BuchcicŚwiadectwo nadania licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami: numer 13941 z dnia 19 maja 2010r.Zakres świadczonych usług to:    Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami    Obsługa prawno – finansowa    Wycena nieruchomości    Pośrednictwo przy udzielaniu KREDYTU na zakup nieruchomości

Kontakt

Marka Nieruchomości logo
Marka Nieruchomości
Kielce, ul. Warszawska 6
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: