Małopolskie Nieruchomości logo

Małopolskie Nieruchomości

Kraków, ul. Fiołkowa 10/133
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Pośredniczymy w kupnie i sprzedaży mieszkań, domów, kamienic, działek budowlanych, siedliskowych, rolnych, przemysłowych oraz wynajmie lokali, domów oraz mieszkań.

Gwarantujemy brak ukrytych kosztów.

Wynagrodzenie prowizyjne ustalane indywidualnie.

Podajemy uczciwe ceny nieruchomości uzgodnione z właścicielami !!!

U NAS WIESZ ZA CO i ILE ZAPŁACISZ!!!

MOŻESZ TAKŻE UZYSKAĆ RABAT LUB UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ NOTARIALNĄ GRATIS!!!

Klient, który zechce powierzyć nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości, jest obsługiwany indywidualnie przez jednego agenta, z którym współpracuje. Agent odpowiada za przygotowanie oferty, jej promocje i znalezienie potencjalnego klienta.

Kupując lub wynajmując nieruchomość za naszym pośrednictwem zawsze uzyskasz wszelkie informacje na jej temat i będzie ona zaprezentowana prze agenta, który jest jej opiekunem. Nasz agent zawsze Państwu towarzyszy i doradza w całym procesie trwania transakcji.

Klient nie ponosi żadnych kosztów przy zgłoszeniu nieruchomości do sprzedaży, zakupu, zamiany, wynajmu a także przy prezentowaniu nieruchomości do zakupu lub wynajmu.

Najważniejszym elementem strategii naszego biura jest satysfakcja naszych Klientów oraz szacunek dla ich czasu i pieniędzy.

Kontakt

Małopolskie Nieruchomości logo
Małopolskie Nieruchomości
Kraków, ul. Fiołkowa 10/133
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: