"L&S" B. Lewartowski, M. Szkudlarek Sp.j. logo

"L&S" B. Lewartowski, M. Szkudlarek Sp.j.

Łódź, Cyprysowa 21
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma „L&S” reprezentowana przez Bogdana Lewartowskiego i Marka Szkudlarka istnieje na rynku budowlanym od 2003 r. Właściciele tej firmy mogą poszczycić się długoletnią tradycją budowlaną sięgającą 1979 r. Przez te wszystkie lata wyspecjalizowali się w budowie różnorodnych obiektów zarówno przemysłowych, sakralnych jak i w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą: inżynierów, techników i robotników budowlanych. Współpracuje z architektami, którzy potrafią w niepowtarzalny sposób zaprojektować wnętrza jak i otoczenie obiektów. Firma ” L&S” od 2003 r. prowadzi działalność deweloperską sprzedając nowe budynki wielorodzinne na terenie całej Łodzi. Oferowane przez nią bloki wykonane są według tradycyjnej technologii tzn. z cegły pełnej ocieplonej dodatkowo 12 – sto centymetrowym styropianem. Mieszkania zaprojektowane są bardzo funkcjonalnie.

Kontakt

"L&S" B. Lewartowski, M. Szkudlarek Sp.j. logo
"L&S" B. Lewartowski, M. Szkudlarek Sp.j.
Łódź, Cyprysowa 21
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: