Konsmet Kuźnica Sp. z o.o.  logo

Konsmet Kuźnica Sp. z o.o.

Kraków, ul. Radzikowskiego 25
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Grupa Konsmet posiada wieloletnie doświadczenie budowlane. Przez lata swej działalności realizowała nie tylko inwestycje w budownictwie mieszkaniowym i apartamentowym jak obecnie, ale prowadzila również prace budowalne, remontowe i adaptacyjne.

Firma zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy na budowach. Posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną z długoletnim doświadczeniem i wymaganymi uprawnieniami budowlanymi. Posiada własny transport, sprzęt i narzędzia niezbędne do wykonywania robót inwestycyjnych oraz remontowych. Wykonawstwo robót, zastosowane materiały wykończeniowe oraz nowoczesne technologie dorównują światowym standardom. Prowadząc prace budowlane, stosuje najnowsze technologie robót, aktualne na rynku światowym zarówno w zakresie zastosowanych materiałow bardzo wysokiej jakości jak i w zakresie rozwiązań technicznych. Gwarantujemy również terminowe i bezusterkowe wykonanie usług.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Konsmet Kuźnica Sp. z o.o.  logo
Konsmet Kuźnica Sp. z o.o.
Kraków, ul. Radzikowskiego 25
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: