Kaproma logo

Kaproma

poznański, Plewiska, ul. Grunwaldzka 517c/27
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą od kilkunastu lat zajmującą się budową domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Nasze inwestycje realizujemy na w pełni uzbrojonych działkach budowlanych położonych w najlepszych lokalizacjach po zachodniej stronie Poznania - w Skórzewie, Plewiskach czy też w Komornikach. Rejon zachodniej strony Poznania jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się obszarem wielkopolski z siecią nowych dróg ekspresowych, szkół i centrów handlowych oraz rozległymi terenami zielonymi i licznymi jeziorami.

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi, wysoko wykwalifikowanymi fachowcami, których pracę koordynuje kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu, że nasze inwestycje nie są masowymi projektami mamy możliwość dopilnowania każdego szczegółu.

Kupując dom wybudowany przez naszą firmę, mają Państwo gwarancję solidnego i rzetelnego wykonania. W momencie kupna, nieruchomość jest wykończona w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie.

Kontakt

Kaproma logo
Kaproma
poznański, Plewiska, ul. Grunwaldzka 517c/27
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: