Kancelaria Nieruchomości logo

Kancelaria Nieruchomości

Białystok, ul. Kaczorowskiego 7 lok. 54 U
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Kancelaria Nieruchomości jest firmą profesjonalnie obsługującą transakcje sprzedaży, kupna, najmu nieruchomości tj.: domy, mieszkania, grunty, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną oraz pomoc w szybkim uzyskaniu korzystnego kredytu.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją nieruchomości, która rzuca wyzwanie utartym praktykom na rynku nieruchomości w Polsce. Naszym celem jest poprawienie jakości świadczenia tych usług poprzez dbanie przede wszystkim o interes klienta oraz dobór zespołu cechującego się profesjonalizmem i wysokimi kwalifikacjami. To co nas charakteryzuje to szybkie uzyskiwanie oczekiwanych efektów, szacunek, partnerskie podejście, zmotywowany zespół sprzedaży, rzetelność i kompleksowość świadczonych usług.

Kontakt

Kancelaria Nieruchomości logo
Kancelaria Nieruchomości
Białystok, ul. Kaczorowskiego 7 lok. 54 U
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: