Jpm Dom logo

Jpm Dom

Środa Wielkopolska, Dolna 9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma JPM Dom S.C. powstała w 2006 roku jako spółka cywilna prowadząca działalność w zakresie realizacji budynków mieszkalnych na własny rachunek w celu dalszej odsprzedaży.

Firma realizuje budowę osiedla budynków wielorodzinnych przy ul. Ceglarskiej w Krotoszynie, na terenie starej cegielni. Pierwszy budynek został oddany do użytkowania w grudniu 2008 r., a osiedle uchwałą Rady Miasta nazwano - osiedlem Robińskich, od nazwiska pierwszych właścicieli cegielni.

O korzystnej lokalizacji inwestycji stanowi bliskość centrum, spokojna okolica oraz występowanie stawów - pozostałość po wydobyciu gliny. W zrealizowanych i przyszłych budynkach znajdować się będą mieszkania dwu- oraz trzy- pokojowe o powierzchni od ok. 50 m2 do 70 m2. Do każdego mieszkania zapewniamy utwardzone miejsce parkingowe. Firma zadbała ponadto o otoczenie budynków w zieleń oraz wyznaczone miejsca na place zabaw.

Ważnym atutem spółki JPM Dom S.C. jest blisko 30 letnie doświadczenie w branży budowlanej jednego z współwłaścicieli spółki - pana Jana Nowaka, 100% udziałowca Nowbud Sp. z o.o., generalnego wykonawcy realizowanych zadań.

Kontakt

Jpm Dom logo
Jpm Dom
Środa Wielkopolska, Dolna 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: