Inter-Bud logo

Inter-Bud

Olsztyn, ul. Zientary Malewskiej 55
O nas
Kontakt

Informacje o nas

INTER-BUD jest firmą, która prowadzi działalność w zakresie usług budowlanych od 29 lat, a niemal od dwóch dekad należy do grona największych i najbardziej uznanych firm na olsztyńskim rynku deweloperskim. Wieloletnie doświadczenie i ciężka praca oparte na profesjonalizmie i zaangażowaniu w budowlane wyzwania, pozwoliły nam na zbudowanie stabilnej i solidnej marki, która cieszy się w Olsztynie wyjątkowym uznaniem. Nasz zespół jest ukierunkowany na realizację potrzeb klienta, stąd też każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie. Istniejemy dla naszych klientów, więc naszą misją jest, by byli oni jak najbardziej zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

W ramach dotychczasowej działalności, firma INTER-BUD przeprowadziła wiele inwestycji, które można na co dzień podziwiać w różnych zakątkach Olsztyna. Możemy poszczycić się licznymi projektami zrealizowanymi w segmencie publicznym, począwszy od szkół i przedszkoli, przez szpitale, aż po budynki różnego rodzaju urzędów. Jesteśmy również współrealizatorami inwestycji olsztyńskiej Spółdzielni Budowy Mieszkań, w ramach której oddanych do użytku zostało już 170 wybudowanych przez nas mieszkań w inwestycji Osiedle Zielona Górka, w planach są zaś kolejne. Natomiast w ramach współpracy z SBM-em oddaliśmy ponad 1000 mieszkań.

Misją i celem naszej działalności jest zadowolenie klientów korzystających z naszych usług. W tym celu stale pogłębiamy naszą wiedzę i doskonalimy praktyczne umiejętności, by sprostać nawet najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom. Z uwagi na pędzący charakter współczesnych czasów, stawiamy na bezpieczeństwo i stabilizację, czego ucieleśnieniem są stawiane nasze budynki – połączenie nieśmiertelnej tradycji z nowoczesnymi trendami budowlanymi.

Kontakt

Inter-Bud logo
Inter-Bud
Olsztyn, ul. Zientary Malewskiej 55
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: