Inmax Spółka Jawna logo

Inmax Spółka Jawna

pabianicki, Ksawerów, ul. Nowotki 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma powstała w kwietniu 2007 r. Została zorganizowana w celu obrotu nieruchomościami oraz realizowania projektów deweloperskich.

Pierwszych zakupów nieruchomości gruntowych spółka dokonała w położonym pod Łodzią Ksawerowie. W listopadzie 2007 r. firma rozpoczęła budowę pierwszego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej właśnie na terenie Ksawerowa.

Zależy nam aby realizowane przez nas osiedla wyróżniały się przede wszystkim funkcjonalną i spójną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz bardzo dobrą jakością wykonania. Naszym celem jest prowadzenie biznesu w sposób dający satysfakcję i zadowolenie klientów z zakupionych w naszej firmie nieruchomości jak również pewność i poczucie bezpieczeństwa wszystkich naszych kontrahentów w relacjach biznesowych nas łączących.

Kontakt

Inmax Spółka Jawna logo
Inmax Spółka Jawna
pabianicki, Ksawerów, ul. Nowotki 4
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: