Ilecki Nieruchomości logo

Ilecki Nieruchomości

Koszalin, ul. 1 Maja 20/5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą działającą na koszalińskim rynku nieruchomości. Oddajemy do Państwa dyspozycji pośredników oraz codziennie aktualizowaną bazę danych. Ilecki Nieruchomości to profesjonalna obsługa i bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy dynamiczną rozwijającą się firmą, otwartą i elastyczną, dopasujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości znajdziecie Państwo mieszkania, domy, działki oraz nieruchomości komercyjne (lokale użytkowe, obiekty, pensjonaty, magazyny itp.) w Koszalinie, w okolicach Koszalina oraz w pasie nadmorskim. Nasze oferty sprzedaży są prezentowane w witrynach okiennych biura, na reklamach świetlnych w atrakcyjnych regionach Koszalina i okolicy, oraz na stronie internetowej i w prasie codziennej, a także w popularnych serwisach internetowych.

Bezpieczeństwo transakcji i dobro Klienta jest dla nas największą wartością. Chcemy być dla Państwa najlepszym partnerem na rynku nieruchomości.

Kontakt

Ilecki Nieruchomości logo
Ilecki Nieruchomości
Koszalin, ul. 1 Maja 20/5
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: