IBSM S.A. logo

IBSM S.A.

Warszawa, ul. Adama Naruszewicza 27/310
O nas
Kontakt

Informacje o nas

IBSM S.A jest notowaną na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie spółką, podmiotem dominującym grupy działającej na rynkach nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

IBSM S.A. powstała w październiku 2008 r. w wyniku połączenia firm W-Link sp. z o.o. oraz Platinum Properties sp. z o.o.

W 2009 r. IBSM S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect, dołączając tym samym do grona spółek publicznych. W 2013 r. spółka przeprowadziła publiczną ofertę akcji a następnie zmieniła rynek notowań akcji na główny parkiet GPW. Debiut na rynku regulowanym GPW miał miejsce 25 czerwca 2013 r..

Grupa kapitałowa IBSM zajmuje się inwestowaniem, obrotem, realizacją i zarządzaniem projektami z branży nieruchomości, w szczególności projektami deweloperskimi. Na polskim rynku jej aktywność koncentruje się na realizacji projektów mieszkaniowych wysokiej jakości oraz na inwestycjach o charakterze biurowym.

Kontakt

IBSM S.A. logo
IBSM S.A.
Warszawa, ul. Adama Naruszewicza 27/310
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: