Hurtofarm logo

Hurtofarm

poznański, Kliny, ul. Orła
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Hurtofarm działa na rynku od 1990 roku. Dotychczas skupiała swoją działalność na branży farmaceutycznej i medycznej. Głównym przedmiotem działalności firmy jest promowanie, dystrybucja i sprzedaż specjalistycznych leków oraz wyrobów medycznych. Od początku naszej działalności wspólpracujemy z wiodącymi na światowym rynku farmaceutycznym koncernami: Janssen Cilag, Genzyme, Ebewe, Imuna Pharma, HAAS Medizintechnik, TAD Pharma, Hal Allergy.

Od 2002 roku weszliśmy na rynek deweloperski wykupując 30-to hektarową  działkę w  Klinach pod  Poznaniem i przygotowując się do budowy osiedla willowego o wysokim standardzie. W latach 2003-2005 projektowaliśmy i budowaliśmy całą infrastrukturę osiedla (sieć kanalizacji deszczowej i domowej, sieć energetyczną i drogową). W roku 2006 przystąpiliśmy do budowy pierwszych domów.

Kontakt

Hurtofarm logo
Hurtofarm
poznański, Kliny, ul. Orła
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: