Horcus Investment Group S.A. logo

Horcus Investment Group S.A.

Warszawa, Plac Piłsudskiego 3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Horcus jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek na rynku nieruchomości. Naszym znakiem rozpoznawczym jest przywracanie do życia nieruchomości o wyjątkowej historii i urodzie. Nadajemy im nową wartość poprzez rewitalizację, dbałość o autentyczne detale architektoniczne przy jednoczesnym wkomponowaniu elementów nowoczesności. Realizowane przez nas projekty mają dyskretnie podkreślać swój zabytkowy charakter, jednocześnie oferując mieszkańcom nowoczesne rozwiązania zapewniające wyjątkowy komfort.

Główne płaszczyzny działań biznesowych firmy to: rewitalizacja kamienic, budowa apartamentowców w systemie CONDO oraz realizacje deweloperskie. Zespół doświadczonych analityków rynku nieruchomości, architektów, a także wizja osób zarządzających spółką sprawiają, że projekty firmy Horcus cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów oraz są doceniane przez rynek. Celem strategicznym Horcus jest precyzyjny dobór nieruchomości, ocena potencjału zwrotu i zwiększanie ich atrakcyjności biznesowej.

Horcus powstał z pasji do wyjątkowej architektury. Modernizowane przez nas nieruchomości otaczamy szczególną opieką. Szanujemy zastane dziedzictwo kultury i przekazujemy w ręce przyszłych właścicieli, nadając mu nowego, współczesnego znaczenia. Aby podkreślić walory danej nieruchomości i wydobyć z niej historyczne piękno, pracujemy z konserwatorami zabytków, architektami, antykwariuszami, a czasami nawet z archeologami. Staramy się proponować naszym Klientom projekty unikatowe, posiadające swoją historię, które charakteryzują się nie tylko wysokim komfortem, ale i wyjątkową atmosferą.

Kontakt

Horcus Investment Group S.A. logo
Horcus Investment Group S.A.
Warszawa, Plac Piłsudskiego 3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: