Home-deweloper sp.k logo

Home-deweloper sp.k

Wejherowo, Ul. Chopina 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Home-deweloper to spółka czterech partnerów powstała z firmy budowlanej Gebr. Verschoor i istnieje na rynku holenderskim od 1916 roku. Ze względu na naszą pasję do budowy domów i ogromne zaangażowanie postanowiliśmy rozszerzyć działalność na rynek polski i podzielić się naszym doświadczeniem z polskimi rodzinami i klientami indywidualnymi, którzy szukają domu swoich marzeń.

Dzięki zdobytej przez lata wiedzy możemy sprostać wysokim wymogom technologicznym i estetycznym, stawianym przez klientów. Żeby pokazać Państwu naszą wieloletnią praktykę w budownictwie postanowiliśmy stworzyć Osiedle Nad Rzeką, kameralne osiedle domków w zabudowie bliźniaczej i budynków czterorodzinnych, w którym każde mieszkanie jest dwupiętrowe z ogrodem.

Domy zostały tak zaprojektowane, aby były funkcjonalne, estetyczne i przytulne. Każdy dom posiada możliwość instalacji kominka, który wniesie przyjemne ciepło do Państwa domu i zredukuje koszty ogrzewania.

Kontakt

Home-deweloper sp.k logo
Home-deweloper sp.k
Wejherowo, Ul. Chopina 6
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: