GS logo

GS

Odolanów, ul. Dworcowa 1b
O nas
Kontakt

Informacje o nas

GS jest silną marką na polskim rynku budowlanym. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w hurtowym i detalicznym handlu opałem i artykułami budowlanymi, sprzedając rocznie ponad 250 tyś. ton materiałów. Oferujemy towary ponad 60 firm. Zajmujemy się również transportem i pracami ziemnymi. Działamy jako developer oraz inwestor. Obsługujemy Klientów biznesowych oraz indywidualnych z całego kraju, którym możemy zaoferować jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku.

„Misją GS, od początku istnienia, jest dbałość o potrzeby Klienta, dlatego wybierając naszą ofertę, zyskuje On pewność najwyższej jakości towaru i obsługi.”

Inwestycja w rozwój

Bezustannie podnosimy standardy świadczonych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do przewozu towarów, dlatego rozbudowaliśmy dział transportu. Dzięki modernizacjom, możemy dotrzeć do naszych Klientów znacznie szybciej, zachowując należyte bezpieczeństwo. Realizujemy także zamówienia, oparte o transport kolejowy. Naszym Partnerem jest PKP Cargo oraz inni przewoźnicy. Inwestujemy w najnowsze, dostępne na światowym rynku technologie, dbając o zachowanie przystępnych cen asortymentu.

Indywidualne podejście

Współpracę rozpoczynamy od dokładnego poznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Ofertę zawsze uzupełniamy o ich uwagi i sugestie. Na stałych Klientów czekają atrakcyjne rabaty. Nasi handlowcy to eksperci w branży, którzy doradzają w zakupie i służą rzetelnymi informacjami na temat:

• wyrobów GS

• aktualnych cen materiałów opałowych i budowlanych

• procedur reklamacji

GS Gazelą Biznesu

Nasza firma trzykrotnie (w 2012, 2013, 2014 i w 2018) znalazła się w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu”, który skupia najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. To dla nas wielkie wyróżnienie i nieoceniona motywacja do dalszego rozwoju.

Kontakt

GS logo
GS
Odolanów, ul. Dworcowa 1b
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: