Gracjan Nieruchomości logo

Gracjan Nieruchomości

Poznań, ul. Winogrady 27
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Dynamicznie działając od wielu lat w branży nieruchomości naszym atutem stało się bezpieczne i przede wszystkim skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i tym różnimy się od wielu nowych firm z tej branży.

Doświadczenie zdobyte w setkach transakcji w segmencie rynku nieruchomości na przestrzeni 22 lat oraz zadowolenie obsłużonych klientów z rzetelnie i profesjonalnie przeprowadzonych transakcji - oto nasza rekomendacja.

Licencja Zawodowa nr 654 w Polsce , otrzymana przez właściciela w 2000 roku , ubezpieczenie transakcji , stała współpraca z renomowanymi kancelariami notarialnymi oraz członkostwo w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - oto gwarancja bezpieczeństwa naszych klientów i ich majątku.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi klientów poprzez profesjonalny zespół agentów, specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach naszej branży , oferujących przyjazny , nowoczesny serwis w zakresie obsługi klienta, doradztwo w wyborze oferty, kredytowaniu jej zakupu , regulacji stanów prawnych nieruchomości.

Oferujemy dostęp do grona fachowców w zakresie wyceny nieruchomości , podziałów geodezyjnych , ekspertyz i nadzorów budowlanych, architektów , prawników , notariuszy.

Kontakt

Gracjan Nieruchomości logo
Gracjan Nieruchomości
Poznań, ul. Winogrady 27
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: