Fiz-Bud Sp. z o. o. logo

Fiz-Bud Sp. z o. o.

Warszawa, ul. Serocka 3/1A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

FIZ-BUD Sp. z o. o. została powołana w lutym 2011 roku jako spółka celowa przeznaczona do wybudowania budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi, handlowymi i biurowymi, z garażem podziemnym przy ul. Grochowskiej 152 w Warszawie w Dzielnicy Praga Południe.

Angażując w inwestycję pieniądze udziałowców gwarantujemy, że sprzedawane przez nas mieszkania są nowoczesne, wybudowane z dobrych atestowanych materiałów w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Każde mieszkanie powstaje w oparciu o starannie wykonany projekt wykonany przez doświadczonych architektów ze spółki Konkret Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie mających na swoim koncie wiele projektów budynków mieszkalnych w tym wielorodzinnych.

FIZ-BUD Sp. z o. o. konsekwentnie realizuje założone cele strategiczne. Do Państwa dyspozycji są ludzie doświadczeni, którzy udzielą Państwu profesjonalnej pomocy i porady w wyborze mieszkania, przeprowadzeniu możliwych zmian technicznych oraz jego wykończeniu.

Kontakt

Fiz-Bud Sp. z o. o. logo
Fiz-Bud Sp. z o. o.
Warszawa, ul. Serocka 3/1A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: