Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Ewpol developer Nieruchomości Rzeszów

Ewpol developer Nieruchomości Rzeszów

Podkarpackie, Rzeszów ul. Krakowska 152b

O nas

Firma Ewpol developer działa na rynku od 1999 roku jako rodzinne przedsięwzięcie, realizujące inwestycje ze środków własnych bez kredytowania. Zajmujemy się budową obiektów mieszkalnych (domy wolnostojące, szeregówki, mieszkania, apartamenty), a także obiektów przemysłowych.Nasze inwestycje są realizowane pod kątem lokalizacji na obrzeżach miasta Rzeszów jak i w centrum. Wybieramy zaciszne miejsca oraz malownicze krajobrazy, w ten sposób nasze inwestycje nie czekają długo na nowych mieszkańców. Budynki wykonane są z materiałów renomowanych firm, które charakteryzują się wysoką jakością. Sprzedajemy budynki na etapie zakończonej inwestycji, gdzie klient “widzi co kupuje” nie ma konieczności wcześniejszych wpłat zaliczek w trakcie budowy.Posiadamy najnowszy sprzęt budowlany, koparko ładowarki JCB 4CX 2 sztuki, wywrotki Man i Kamaz, dźwig oraz własne rusztowania. Prace budowalne wykonywane są przez tych samych doświadczonych fachowców od ponad 10 lat, przez co nie mamy reklamacji.

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

  • Podkarpackie, Rzeszów
  • ul. Krakowska 152b

+48 17 ...

+48 507...

Ewpol developer Nieruchomości Rzeszów

Ewpol developer Nieruchomości Rzeszów

Strona internetowa dewelopera

Odwiedź nasze stoisko

Znajdziemy dla Ciebie