Domy i Domki logo

Domy i Domki

Konstancin-Jeziorna, ul. Wilanowska 228
O nas
Kontakt

Informacje o nas

W roku 1987 Jacek Dąbrowski - doświadczony inżynier - konstruktor, wraca z podróży po Kanadzie.

W rok później, w oparciu o zdobytą wiedzę buduje w podwarszawskim Słomczynie przestronny, rodzinny dom w technologii szkieletowej. Notabene w owym czasie ogromną zaletą tego domu była możliwość zbudowania go z niereglamentowanych materiałów.

W niedługim czasie dom zostaje opisany na łamach prasy branżowej i wzbudza ogromne zainteresowanie lekką konstrukcją szkieletową, czego konsekwencją jest założenie w 1992 firmy DOMY I DOMKI.

Pierwszą realizacją jest budynek biura firmy. Jednocześnie zostają rozpoczęte budowy zlecone przez klientów indywidualnych. Są to głównie rodzinne domy wolnostojące na działkach inwestorów. Po dwóch latach budowane jest już około 20 domów rocznie. Taki stan utrzymany zostaje do dziś, co pozwala nam na bliski kontakt z klientem, bezpośredni nadzór nad pracami i jednocześnie niskie koszty własne. Od 1998 dzięki działalnością inwestycyjnym poszerzyliśmy naszą ofertę o domy gotowe do zamieszkania i nadbudowy. Od 2002 proponujemy także budynki prefabrykowane.

Kontakt

Domy i Domki logo
Domy i Domki
Konstancin-Jeziorna, ul. Wilanowska 228
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: