Domnet Plus J. Adamus, K. Bednarek SC logo

Domnet Plus J. Adamus, K. Bednarek SC

Katowice, ul. Klimczoka 9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Kim jesteśmy

Witamy na stronie Agencji Obrotu Nieruchomościami Domnet Plus, która to powstała w wyniku ewolucji A.O.N. Domnet24. Nasze biuro to zespół młodych i ambitnych ludzi merytorycznie przygotowanych do obrotu nieruchomościami. Cel jaki Sobie postawiliśmy to satysfakcja i zadowolenie klientów którzy korzystają z Naszej pomocy. Jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki i sugestie Państwa które poprawią jakość oferowanych przez Nas usług.

Nasza oferta

Zajmujemy się wszystkimi nieruchomościami i transakcjami związanymi z ich obrotem. Współpracujemy z notariuszami, geodetami, rzeczoznawcami, prawnikami, bankami, firmami ubezpieczeniowymi i wszystkimi innymi aktywnymi podmiotami na rynku nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klientom instytucjonalnym jak i indywidualnym. Jesteśmy skuteczni bo jesteśmy profesjonalistami. Przeprowadzamy Naszych klientów w sposób bezpieczny poprzez szereg zawiłości formalno- prawnych zawsze podpowiadając optymalne rozwiązanie. Współpracując z Nami, jesteś bezpieczny Drogi Kliencie.

Kontakt

Domnet Plus J. Adamus, K. Bednarek SC logo
Domnet Plus J. Adamus, K. Bednarek SC
Katowice, ul. Klimczoka 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: