DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Dolnośląskie, Wrocław ul. Sienkiewicza 28/1

Posiadamy w sprzedaży 129 nieruchomości w 3 inwestycjach

Lista

W Woj. Dolnośląskim

 • Brzozowe Zacisze etap IV

  Inwestycja Brzozowe Zacisze etap IV znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (9,3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.. Inwestycja Brzozowe Zacisze etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 121 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 110 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka (9,3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 700 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Brzozowe Zacisze etap IV
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba Mieszkań: 58
  • Powierzchnia: 39 - 110 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.
  Zobacz wszystkie mieszkania
 • Polanica Residence

  Inwestycja Polanica Residence znajduje się w Polanicy-Zdrój, ul. F. Chopina (6,8 km od Kłodzka), jest realizowana przez dewelopera DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.. Inwestycja Polanica Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 62 lokale mieszkalne o powierzchniach od 21 do 65 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Kłodzki, Polanica-Zdrój, ul. F. Chopina (6,8 km od Kłodzka)
  Ceny od: 9 225 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Polanica Residence
  • Termin oddania: 2 kw. 2020
  • Liczba Mieszkań: 46
  • Powierzchnia: 21 - 65 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.
  Zobacz wszystkie mieszkania
 • Rychtalska 20

  Inwestycja Rychtalska 20 znajduje się na Kleczkowie, ul. Rychtalska 20 (2,5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.. Inwestycja Rychtalska 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 94 lokale mieszkalne o powierzchniach od 35 do 106 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Rychtalska 20 (2,5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 700 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Rychtalska 20
  • Termin oddania: 3 kw. 2019
  • Liczba Mieszkań: 25
  • Powierzchnia: 35 - 106 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.
  Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Spółka DOM.developer Wrocław powstała w 2004 roku, otwierając się na działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w najbliższych latach stawiamy sobie za cel sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy dumni z zaufania jakimi się nas obdarza. Nasz sukces to nienaganna opinia w przekroju całej historii naszej działalności, doskonały dobór lokalizacji, doświadczenie realizatorskie oraz kadra gwarantująca sprawne, kompetentne i elastyczne kierowanie całym procesem developerskim.Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały, dzięki czemu nasze inwestycje realizowane są w krótkich terminach.Współpraca z nami to pewna wygrana.

Tradycją naszej Spółki jest zabezpieczone, pełne finansowanie w zakresie wszystkich inwestycji, a wpłaty klientów lokowane są na wydzielonych i kontrolowanych przez Bank finansujący, Rachunkach Zastrzeżonych. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem. Od 2010 roku należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) którego dewizą jest “zmienić oblicze miasta, dbać o jakość budownictwa”, a także przestrzegać Kodeksu Dobrych Praktyk. Spełniamy marzenia. Posiadamy aż 7 inwestycji zrealizowanych i 2 w trakcie realizacji. Dbamy o to, aby każda z naszych inwestycji została wykonana w najwyższym standardzie i wyjątkowej lokalizacji, a szeroka oferta w pełni spełniała oczekiwania naszych klientów. Każdy nasz projekt jest wyjątkowy: od ekskluzywnego biurowca po zielone osiedle w zabudowie szeregowej.

Zapraszamy do współpracy.

Ranking najlepszych inwestycji 2016 - Użytkownicy docenili inwestycje dewelopera DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl docenili inwestycję dewelopera DOM.developer Wrocław Sp. z o.o. "Brzozowe Zacisze etap III", przyznając najwyższe oceny w poszczególnych kategoriach:

III miejsce w kategorii najlepsza lokalizacja we Wrocławiu 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Zapytaj o ofertę

DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

Siedziba firmy

 • Dolnośląskie, Wrocław
 • ul. Sienkiewicza 28/1

+48 71 ...

DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Wiadomości na temat DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Targi Żyj i mieszkaj we Wrocławiu – zapraszamy w najbliższy weekend do Barbary!

Targi Żyj i mieszkaj we Wrocławiu – zapraszamy w najbliższy weekend do Barbary!

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Znajdź swoje „M” podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego

Znajdź swoje „M” podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego