Diamentic Estate logo

Diamentic Estate

Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 608 M
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Saskie Zacisze zlokalizowane jest zaledwie 5,5 km od ścisłego centrum Warszawy. Jest to kameralna inwestycja o wysokim standardzie, w której miejskie wille można kupić w cenie apartamentów. Osiedle jest odpowiedzią na zapotrzebowanie stołecznego rynku, gdzie Klienci poszukują domów, ale chcą jednocześnie żyć blisko centrum miasta.

Saskie Zacisze powstało przy Wale Miedzeszyńskim w okolicy zjazdu z Trasy Siekierkowskiej. To obecnie jedyne osiedle miejskich willi wybudowane tak blisko centrum Warszawy. Inwestycja jest propozycją skierowaną do tych, którzy poszukują domu, ale nie planują przeprowadzki za miasto. Sąsiedztwo głównych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowo-usługowych oraz terenów zielonych, w tym ścieżek rowerowych wzdłuż Wisły pozwala połączyć marzenia o mieszkaniu w willi w mieście z aktywnym życiem zawodowym i korzystaniem z udogodnień, jakie oferuje metropolia.

Klienci mogą wybrać spośród 3 rodzajów willi:

Saska 1 – 16 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 224 mkw., z tarasami o łącznej powierzchni 29 mkw.

Saska 2 – 2 domy wolnostojące o powierzchni 224 mkw., z tarasami o łącznej powierzchni 29 mkw.

Saska 3 – 12 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189 mkw., z tarasami o łącznej powierzchni 25 mkw.

Saskie Zacisze jest inwestycją o wysokim standardzie z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami przy zachowaniu konkurencyjnej cenowo oferty, w cenie domu zawarta jest własność działki oraz udział w drodze osiedlowej. Osiedle składa się z 30 willi.

Estetyka architektury osiedla znalazła swoje odzwierciedlenie we wnętrzach willi. Przestronne pomieszczenia rozplanowano w bardzo wygodnym układzie na wszystkich kondygnacjach. Dodatkowo, Klienci mają możliwość ustalenia dowolnej aranżacji pomieszczeń, poprzez zmianę ustawienia ścian wewnętrznych. Dzięki temu mieszkańcy mogą dopasować wnętrze willi do indywidualnych potrzeb i upodobań i nadać mu osobisty styl. Kondygnację usytuowaną częściowo w przyziemiu tworzą dwustanowiskowy garaż oraz 2 pomieszczenia użytkowe z dostępem do światła dziennego, co umożliwia wykorzystanie tej przestrzeni jako pełnowartościowej powierzchni użytkowej, z przeznaczeniem na domową siłownię, saunę czy warsztat. Dla komfortu mieszkańców w budynkach zaprojektowano również trzy tarasy: jeden na parterze oraz dwa na drugim piętrze.

To co wyróżnia inwestycję Saskie Zacisze to niewątpliwie wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz wyjątkowa dbałość o najmniejszy detal. W każdym z pomieszczeń – nawet w kuchni czy w holu na piętrze, zamontowane zostały wysokie na 1,8 m energooszczędne, drewniane okna. Parter każdego domu posiada ogrzewanie podłogowe. Brak standardowych kaloryferów w tej najbardziej reprezentacyjnej części domu podkreśla elegancki i nowoczesny wygląd domu. Standard wykończenia to również instalacja i montaż dwufunkcyjnego pieca konwektorowego. Ponadto każdy dom posiada instalację centralnego odkurzacza oraz podłączenie do sieci telekomunikacyjnej z dostępem do telefonu, TV i Internetu. Całość osiedla otoczona jest wysokiej jakości ogrodzeniem na cokole z cegły klinkierowej. Przewidziano także dodatkowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, w tym monitoring i całodobową ochronę.

Media

Całe osiedle podłączone zostało do sieci mediów miejskich, co w przypadku domów wolnostojących ma szczególne znaczenie, gdyż tylko niewielka ilość gospodarstw domowych w tej części Warszawy ma dostęp do sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Każdy budynek posiada pełną instalację ciepłej i zimnej wody, centralne ogrzewanie oraz podłączenie do miejskiej instalacji gazowej.

Dom Pokazowy

Dla poszukujących inspiracji powstała wyjątkowa przestrzeń – dom pokazowy na osiedlu Saskie Zacisze. Nowoczesne wnętrze o uniwersalnym charakterze, otwarta przestrzeń, oszczędna stylistyka, prosta elegancja, doskonałe proporcje, światło i faktura oraz wysoka jakość materiałów – to główne przesłanki stylu i filozofii domu. Aranżacja pomieszczeń tworzy spójną całość z zewnętrzną architekturą budynków o modernistycznej bryle i dedykowana jest miłośnikom minimalistycznych i czystych form.

Dom podzielony został na osobne strefy funkcjonale, poszczególne pomieszczenia rozmieszczono tak, by naturalne światło wpadające przez okazałe okna wyznaczało mieszkańcom rytm dnia. Przestronny, reprezentacyjny parter łączy funkcję hallu, kuchni, jadalni i salonu z kominkiem. Pierwsze i drugie piętro z kolei to przestrzeń prywatna, zapewniająca wygodę i odpoczynek.

Nowoczesna propozycja aranżacji wnętrz adresowana jest do osób o wysokich aspiracjach,. szukających eleganckiej i funkcjonalnej przestrzeni podążającej wraz z duchem czasu. We wnętrzu domu pokazowego odnajdzie się zarówno nowoczesny singiel, para młodych indywidualistów, jak i rodzina z dziećmi.

Kontakt

Diamentic Estate logo
Diamentic Estate
Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 608 M
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: