Development Design Sp. z o.o. logo

Development Design Sp. z o.o.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą z tradycjami, działamy nieprzerwanie od 2000 roku. Początkowo pod nazwą KRISBUD Krzysztof Kisiel zdobywaliśmy doświadczenie w branży architektoniczno – budowlanej, jednak wraz z dynamicznym rozwojem, w 2007 roku powstała firma Development Design Sp. z o.o. która, z powodzeniem kontynuuje pierwotną misję firmy założonej przeszło 11 lat temu, oferując szeroki wachlarz usług, w tym przede wszystkim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Profile naszej działalności

usługi w zakresie architektoniczno – budowlanym

- projektowanie

- wykonawstwo

- nadzory budowlane

- kosztorysowanie

- pomiary geodezyjne

- wynajem sprzętu budowlanego

pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

- mieszkalnymi

- komercyjnymi

- terenami inwestycyjnymi, rekreacyjnymi i działkami budowlanymi

Podstawą rynkowego sukcesu naszej firmy jest jakość wykonywanych usług oraz współpraca z wysokiej klasy specjalistami. Dysponujemy zespołem fachowców o ugruntowanym doświadczeniu zawodowym dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Wieloletnie doświadczenie w branży potwierdzone referencjami naszych klientów pozwala zaoferować Państwu współpracę na najwyższym poziomie. Nasze indywidualne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu, również temu nietypowemu.

W zakresie naszych kompetencji jest świadczenie specjalistycznych usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo prawne, finansowe i kredytowe w sprawach związanych z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości, gwarantując rzetelna obsługę i bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Towarzyszymy Państwu podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości lub przygotowania odpowiedniej i atrakcyjnej oferty sprzedaży, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania. Znajomość branży i ciągłe pogłębianie wiedzy z zakresu obrotu nieruchomościami pozwala nam na dostosowanie usług do zmieniających się Państwa upodobań.

Co nas wyróżnia … ?

Przede wszystkim efektywny proces promocji związanej ze sprzedażą nieruchomości. Podstawowym narzędziem w naszej strategii reklamowej jest marketing prasowy – z pewnością jeden z popularniejszych form reklamy i zarazem najbardziej skuteczny z uwagi na fakt, iż jest on trwałym środkiem przekazu. Właśnie dlatego, wydajemy ok. 5 000 sztuk miesięcznie ulotek z ofertami nieruchomości, które są dostępne w jednej z najbardziej popularnych gazet Magazynie Słupskim (miesięcznik) wydawanych w Słupsku i Powiecie Słupskim. Dodatkowo można również znaleźć je w kilku lokalizacjach, począwszy od placówek bankowych, po markety i niewielkie sklepy osiedlowe.

Oprócz ulotek, inwestujemy w skuteczne oznakowanie oferowanych nieruchomości (jeśli klient wyrazi na to zgodę) w postaci zawieszania banerów reklamowych.

Kolejnym narzędziem promocyjnym jest marketing on- line nieruchomości, nasze oferty można znaleźć na lokalnych, ogólnopolskich oraz zagranicznych portalach ogłoszeniowych.

Oczywiście w trosce o bezpieczeństwo każdej przyszłej transakcji, dokonujemy weryfikacji stanu prawnego każdej z nieruchomości.

Jaka prowizja…?

Prowizja jest negocjowana z każdym Klientem indywidualnie, na jej wysokość ma wpływ przede wszystkim rodzaj podpisywanej z nami umowy oraz cena nieruchomości, jednak nigdy nie przekracza 3% wartości przedmiotu sprzedaży. Istotny jest również fakt, że jest ona pobierana tylko od jednej ze stron transakcji (kupna, sprzedaży czy najmu) dzięki czemu koszty nieruchomości nie wzrastają drastycznie, a oferta nadal pozostaje atrakcyjna cenowo.

Kontakt

Development Design Sp. z o.o. logo
Development Design Sp. z o.o.
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: