Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Budnik Nieruchomości logo

Budnik Nieruchomości

Warszawa, ul. Świętokrzyska 18 lok.209
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Budnik Nieruchomości to Polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Jesteśmy nastawieni na skuteczność i zadowolenie naszych klientów a nasze działania mają na celu utrzymanie wysokiego poziomu usług z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz dostępności naszych ofert po przez wszechstronną reklamę na stronach internetowych oraz w prasie. Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za wykonywane czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jest Katarzyna Sabat posiadająca państwową licencję (nr 15869) oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej a także spełnia ustawowy wymóg stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

INDYWIDUALIZM - do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasi doradcy i pośrednicy znajdą dla Państwa zawsze czas i ofertę.

Kontakt

Budnik Nieruchomości logo
Budnik Nieruchomości
Warszawa, ul. Świętokrzyska 18 lok.209
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023