Bud Rem logo

Bud Rem

Augustów, ul. Włościańska 22
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BUD REM Stanisław Niedźwiecki to solidna firma budowlana. Działamy na rynku od 2002 roku. Posiadamy niezbędne doświadczenie, sprzęt, umiejętności organizacyjne oraz wymagane uprawnienia i kwalifikacje do realizacji szerokiej gamy obiektów budowlanych.

Dzięki zdobytej wiedzy oferujemy Państwu usługi budowlane na najwyższym poziomie. Nawet skomplikowane zlecenia wykonujemy terminowo.

Staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania pasujące do budżetu inwestora. Pracujemy przy użyciu materiałów wysokiej jakości potwierdzone atestami, co sprawia, że gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług.

Zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani w realizację zlecenia, dbamy o szczegóły a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służymy radą i pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych, objaśniamy szczegółowo wszystkie nasze działania.

Wielu klientów nam zaufało i wracali do nas z kolejnymi zleceniami.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonanie prac.

Kontakt

Bud Rem logo
Bud Rem
Augustów, ul. Włościańska 22
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: