BUD-MEX II Sp. z o.o. logo

BUD-MEX II Sp. z o.o.

otwocki, Otwock Mały, Ul. Kościelna 6/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma „BUD-MEX II” Sp. z o.o. działa na rynku polskim od kilku lat. Specjalizujemy się w budowie kameralnych osiedli wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych na terenach podwarszawskich. Dokładamy wszelkich starań, by naszym Klientom zapewnić właściwy standard, wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo oferowanych mieszkań. Każde osiedle jest ogrodzone, oświetlone, wyposażone w system monitoringu, bezpieczeństwo podczas zimy zapewniają podgrzewane chodniki. Dbamy o to, aby nasze osiedla nawiązywały do klasycznej architektury miejsca, w którym się znajdują, stąd wiele odniesień do stylu świadermajer na terenach otwockich. Dużą wagę przykładamy również do części zielonych osiedla, które projektują dla nas architekci krajobrazu łącząc naturę z funkcją użytkową np. placami zabaw, altanami. Na naszych osiedlach zachowujemy jak najwięcej starodrzewu dzięki czemu tworzą one zielony azyl w mieście.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy uzyskać kredyt bankowy, nie mamy sztywnych cen za mieszkania. Możliwa jest również zmiana aranżacji mieszkania według projektu Klienta.

Posiadamy także ofertę dla Klientów korporacyjnych. Prowadzimy prace budowlane, remontowe, rozbiórkowe. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

BUD-MEX II Sp. z o.o. logo
BUD-MEX II Sp. z o.o.
otwocki, Otwock Mały, Ul. Kościelna 6/2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: