Biuro Handlu Nieruchomościami Home logo

Biuro Handlu Nieruchomościami Home

Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 15C/22
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasze Biuro Handlu Nieruchomościami HOME świadczy usługi związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. To u nas uzyskacie Państwo wszelkie informacje na temat naszej bieżącej oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, w tym oferty publikowanej w niniejszym serwisie internetowym. Szeroka baza ofert obejmuje mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe oraz inne obiekty z rejonu Kołobrzegu i okolic.

Fachową radą i pomocą służą nasi pracownicy: <del> Magdalena Żurawicka </del> współwłaściciel biura, pośrednik w obrocie nieruchomościami – licencja zawodowa 2313 <del> Artur Rapacz </del> pośrednik w obrocie nieruchomościami – licencja zawodowa nr 6641

Warto pamiętać, że Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego przy sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego.

Posiadamy wymagane prawem licencje zawodowe i ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Należymy do:

Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Stowarzyszenia Środkowopomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Kołobrzeskiej Sieci Nieruchomości

Kontakt

Biuro Handlu Nieruchomościami Home logo
Biuro Handlu Nieruchomościami Home
Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 15C/22
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: