Antum Sp. z o. o. Sp. k. logo

Antum Sp. z o. o. Sp. k.

Jarocin, ul. Wrocławska 221
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Antum jest firmą, która profesjonalnie realizuje projekty budynków, oraz stale pracuje nad doskonaleniem oferowanych przez siebie usług. Prowadzimy działalność inwestycyjną w zakresie pozyskiwania nieruchomości, projektowania architektonicznego, obsługi administracyjno-prawnej i realizacji inwestycji. Zaufanie budujemy w oparciu o najwyższą jakość naszych projektów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania architektoniczne połączone z najlepszymi tradycjami budownictwa. Dzięki temu budujemy domy w których sami chcielibyśmy mieszkać.

Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi gwarancję wysokiej jakości wykonania domów. Stosujemy tylko solidne, sprawdzone materiały renomowanych producentów o wysokich parametrach. Obdarzyliśmy zaufaniem najlepsze i precyzyjne firmy budowlane, które współpracują z nami od wielu lat. Dzięki temu oferujemy Państwu wymarzone domy zbudowane na trwałym fundamencie.

Kontakt

Antum Sp. z o. o. Sp. k. logo
Antum Sp. z o. o. Sp. k.
Jarocin, ul. Wrocławska 221
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: