Aedes S.A. logo

Aedes S.A.

Kraków, ul. Zakliki z Mydlnik 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Aedes S.A. jest firmą świadczącą wysokiej jakości kompleksowe usługi budowlano-montażowe.

Spółka specjalizuje się w wykonawstwie szerokiego zakresu prac budowlanych od pojedynczych robót budowlanych, poprzez generalne wykonawstwo (w szczególności średnich obiektów mieszkaniowych oraz małych obiektów handlowych i biurowych) obejmujące prowadzenie robót zasadniczych i wykończeniowych, uruchomienia wszystkich instalacji i urządzeń, aż po przekazywanie do eksploatacji gotowych, wyposażonych obiektów.

Przedsiębiorstwo współpracuje z szerokim gronem inwestorów, w szczególności firm deweloperskich.

Aedes S.A. posiada doświadczenie w kompleksowej aranżacji wnętrz. Oferta Spółki w tym zakresie zawiera takie usługi jak remont obiektów mieszkalnych i biurowych, modernizacja obiektów o dowolnym przeznaczeniu.

Stale podwyższamy jakość oraz terminowość oferowanych usług, dążąc tym samym do zwiększenia udziałów w rynku regionu małopolskiego.

Od dnia 18 czerwca 2012 roku Aedes S.A. jest notowany na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych

w Warszawie S.A.

Kontakt

Aedes S.A. logo
Aedes S.A.
Kraków, ul. Zakliki z Mydlnik 16
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: