TOMPOL s.c.

TOMPOL s.c.

O deweloperze

TOMPOL s.c. to firma ogólnobudowlana, ktora powstała
w wyniku fuzji dwóch firm branżowych. TOMPOL s.c.
to spółka Tomasza Kozłowskiego, właściciela firmy Tombud działajacej w branży instalacjyjno- sanitarnej
od 1994 roku, oraz Tomasza Kurpisza, właściciela firmy Tombud, zajmujacej sie od 1989 roku kompleksową realizacją inwestycji budowlanych o szerokim zakresie.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza, zespół wykwalifikowanych pracowników, bogata baza sprzętu bodowlanego umożliwiły powstanie spółki TOMPOL s.c.
o szerokim zakresie i zasięgu działania. Od paru lat realizujemy liczne inwestycje z zakresu budownictwa na terenie całego kraju.
Od roku 2008 realizujemy program developerki budowy budynków wielorodzinnych na terenie Jeleniej Góry.
W swoich projektach uwzględniamy nowoczesne rozwiązania techniczne i architektoniczne - przy zachowaniu rozsądnej polityki finansowej.
Naszym celem jest połączenie twórczych rozwiązań architektonicznych z oczekiwaniami estetycznymi inwestorów i możliwie dużą funkcjonalnością.
Czyż to nie proste? Marzenia się spełniją dlatego też zachącamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i zamieszkania we własnym gniazdku.
W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą prezentowanych nieruchomosci, zasad nabycia nieruchomosci oraz poznania naszych cen prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Brak inwestycji dla danego dewelopera.

Kontakt z deweloperem

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij