Siódme Niebo

Siódme Niebo
 • Kartuski, Banino
  ul. Klonowa 25 (II piętro)
 • Tel:
  +48 601 755 331
  +48 505 408 419
  +48 58 681 82 19
 • Strona internetowa dewelopera: http://www.siodme-niebo.pl/

O deweloperze

POTENCJAŁ:
Siódme Niebo to wiarygodny partner w wyborze własnego domu. Potencjał rynkowy firmy potwierdza dynamiczny przyrost realizowanych inwestycji mieszkaniowych. Z roku na rok, liczba oddawanych do użytku domów wzrasta niemal dwukrotnie.

Duża elastyczność w realizacji oczekiwań klientów, pozwala dostarczać rozwiązania, które znajdują nabywców już na etapie projektowym. Stosowane technologie, wysoki standard wykończenia oraz optymalne lokalizacje na przedmieściach aglomeracji miejskiej, gwarantują komfort użytkowania.

JAKOŚĆ:

Obiektywna ocena środowiska branżowego, potwierdzona przyznanymi certyfikatami, opinie partnerów biznesowych i rekomendacje klientów — to najlepsze dowody uznania dla wysokich standardów, spełnianych przez naszą firmę.

Dbałością o najwyższą jakość oferowanych usług obejmujemy zarówno proces obsługi klienta, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, jak również technologiczne i wykończeniowe aspekty realizowanych inwestycji.

Zapewniamy innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania urbanistyczne, przykrojone na miarę możliwości i potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta.

Brak inwestycji dla danego dewelopera.

Kontakt z deweloperem

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij