Tumski Park - mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja: Wielkopolskie, Poznań, Nowe Miasto, Ul. Zawady

Deweloper: SGI Spółka Akcyjna

Zapytaj o szczegóły

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.
Znajdziemy za Ciebie

Szczegóły inwestycji

ceny nominalne od 395 000 do 483 042 zł
ceny za m2 od 4 500 do 5 801 zł/m2
powierzchnia od 68.6 do 98.6 m2
liczba pokoi od 3 do 4
wysokość pomieszczeń280 cm
liczba mieszkańwszystkich 216, dostępnych 13
liczba budynków2
liczba kondygnacji nadziemnych 6 razem z parterem
liczba kondygnacji podziemnych1
dostępne powierzchnie dodatkowenie posiada
rozpoczęcie budowy
oddanie do użytkowania
miejsca postojowe podziemne nie posiada
miejsca postojowe naziemne posiada
komórki lokatorskienie posiada
garażenie posiada
materiał budowlanymieszany
standard wykończeniadeweloperski
rodzaj własnościprawo własności
przewidywany czynsz informacja u dewelopera

Kredyt mieszkaniowy

Opis inwestycji

Tumski Park to kameralne i urokliwe osiedle położone w dzielnicy Nowe Miasto, w pobliżu Ostrowa Tumskiego, któremu inwestycja zawdzięcza swoją nazwę. Na powierzchni blisko 18 000 metrów kwadratowych ulokowaliśmy dwa pięciopiętrowe budynki, na które składa się 216 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, zaprojektowanych z uwzględnieniem zmieniających się trendów na rynku nieruchomości. Starannie dobrana lokalizacja i wysoki standard to cechy charakteryzujące tę inwestycję. Dbając o estetykę wykończenia nie zapomnieliśmy o funkcjonalności, tworząc przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Tumski Park to właściwe miejsce dla tych, którzy cenią sobie bliskość przyrody, a jednocześnie chcą mieć w zasięgu ręki centrum miasta. Aktywny wypoczynek przez cały rok umożliwia otoczenie znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego, a zielone brzegi Warty zachęcają do spacerów i relaksu. Autorem koncepcji projektu jest Autorska Pracownia Architektoniczna Hanny i Marka Bieńkowskich z Poznania.

STANDARD – BUDYNKI
Osiedle wyróżnia się ponadczasową formą architektoniczną wzbogaconą subtelnym detalem. Zewnętrzna elewacja budynków utrzymana jest w jasnej, stonowanej i eleganckiej kolorystyce. W każdym budynku znajdują się dwie klatki schodowe zaprojektowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, takich jak subtelne oświetlenie, ciepła kolorystyka ścian oraz eleganckie płytki gresowe. Obydwa budynki posiadają podziemne hale garażowe połączone cichobieżną windą z pozostałymi kondygnacjami. Aby sprostać wysokim standardom, w pełni przystosowaliśmy inwestycję do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, cały teren osiedla został ogrodzony i wyposażony w system kamer.
• Wysokość budynku – 5 pięter
• elewacja – ocieplenie: styropian, tynk mineralny malowany farbą silikonową
• oświetlenie zewnętrzne – lampy terenowe, oświetlenie przy wejściach do budynku
• klatki schodowe i korytarze – oświetlenie sterowane za pomocą czujników ruchu
• wideofon cyfrowy
• brama wjazdowa do części podziemnej – segmentowa, otwierana na pilota, z elementami ażurowymi -zapewniającymi wentylację
• boksy rowerowe
STANDARD – MIESZKANIA

Śledząc zmieniające się oczekiwania naszych klientów zaprojektowaliśmy 216 nowoczesnych i przestronnych mieszkań o powierzchni od 45 m do 90 m2. Inwestycje SGI charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i szczególna dbałość o standard wykończenia. Wszystkie mieszkania wyposażono w drewniane okna oraz wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi. Balkony i tarasy wyłożono płytkami gresowymi. Przemyślany układ pomieszczeń i możliwość swobodnej aranżacji gwarantują komfort mieszkania.

• Ściany wewnętrzne i sufity malowane białą farba emulsyjną
• wewnętrzne granitowe parapety
• instalacje teletechniczne (telefon, TV, Internet)
• przycisk antynapadowy w każdym mieszkaniu
• rolety zewnętrzne w oknach mieszkań na parterze

Opis lokalizacji

Osiedle Tumski Park usytuowane jest przy ul. Zawady w Poznaniu, w sąsiedztwie rzeki Cybiny, będącej prawym dopływem Warty. Od zachodu osiedle sąsiaduje z Ostrowem Tumskim – miejscem historycznym i jednym z bardziej urokliwych w Poznaniu. Jako siedziba pierwszego władcy miał znaczący wpływ na dzieje państwa polskiego. Dziś Ostrów Tumski przyciąga zabytkami i pamiątkami z różnych epok. Na południe, w odległości 1 km, rozciągają się rozległe tereny zielone wokół Jeziora Maltańskiego. Możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu zapewniają też zlokalizowane w pobliżu parki: Cytadela, nad Wartą i Tysiąclecia.

Mieszkańcy, którzy cenią sobie uczestnictwo w życiu miasta, mogą stąd w kilka minut dotrzeć do Starego Rynku, zaś miłośnicy aktywnego wypoczynku na pewno docenią bliskość kortów tenisowych, pływalni, hali sportowej i pola golfowego. Dodatkowym atutem są zlokalizowane w pobliżu przedszkole, gimnazjum, szkoła muzyczna, biblioteka, przychodnia, rozmaite punkty usługowe oraz największa poznańska Galeria Handlowa Malta. Bliskość Ronda Śródka, ważnego węzła komunikacyjnego Poznania, zapewnia wygodny dostęp do wielu linii autobusowych i tramwajowych.

Tumski Park to zielona enklawa w środku miasta. Poza walorami naturalnego krajobrazu, osiedle posiada dwa wewnętrzne dziedzińce sprzyjające odpoczynkowi i rekreacji. Starannie zaprojektowana przestrzeń, dzięki placom zabaw i elementom małej architektury, stanowi zarówno miejsce kreatywnej rozrywki dla najmłodszych, jak też spokoju i wytchnienia dla pozostałych mieszkańców. Liczne nasadzenia drzew i krzewów oraz kameralne oświetlenie alejek tworzą spójną i efektowną kompozycję.

• Ławki z siedziskami drewnianymi
• place zabaw dla dzieci wyposażone w urządzenia rekreacyjne
• alejki wykończone kostką polbrukową
• roślinność na płycie garażu

Udogodnienia:
Przyroda:
Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Opis płatności

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta

brak

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Biuro sprzedaży:

  • Poznań
    ul. Zawady 10/61
  • Tel: +48 603 052 392

Odwiedż stronę inwestycji

Kontaktując się z deweloperem prosimy o powołanie się na portal RynekPierwotny.pl. Dziękujemy!

Podobne inwestycje w pobliżu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij