Sokołówka Apartamenty - mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja: Łódzkie, Łódź, Bałuty, ul. Świętej Teresy

Deweloper: SGI Spółka Akcyjna

Zapytaj o szczegóły

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.
Znajdziemy za Ciebie

Szczegóły inwestycji

ceny nominalne od 239 295 do 600 000 zł
ceny za m2 od 4 255 do 5 503 zł/m2
powierzchnia od 51.1 do 141 m2
liczba pokoi od 2 do 4
wysokość pomieszczeń265 cm
liczba mieszkańwszystkich 135, dostępnych 58
liczba budynków4
liczba kondygnacji nadziemnych -
liczba kondygnacji podziemnychbrak
dostępne powierzchnie dodatkowenie posiada
rozpoczęcie budowy
oddanie do użytkowania
miejsca postojowe podziemne nie posiada
miejsca postojowe naziemne nie posiada
komórki lokatorskienie posiada
garażenie posiada
materiał budowlanymieszany
standard wykończeniadeweloperski
rodzaj własnościprawo własności
przewidywany czynsz informacja u dewelopera

Kredyt mieszkaniowy

Opis inwestycji

„Sokołówka” to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone przy ul. Świętej Teresy, w malowniczej części Łodzi – Julianowie. Pierwszy etap inwestycji to 4 budynki oferujące 158 komfortowych mieszkań, spośród których każdy znajdzie swoje wymarzone M. Inwestycję wyróżnia klasyczna i elegancka architektura o ciepłej, jasnej kolorystyce. Kaskadowy układ budynków wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu. Bogactwo zieleni i pobliskie stawy stanowią niewątpliwy atut tego osiedla i pozwalają na spędzenie aktywnego czasu na łonie natury, nieopodal domu. Projekt osiedla powstał w warszawskiej Pracowni Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomieja Biełyszewa B’ART.

STANDARD - BUDYNKI
Osiedle „Sokołówka” to dwa czteropiętrowe i dwa sześciopiętrowe budynki tworzące zwartą zabudowę wokół centralnego placu, który służy mieszkańcom za miejsce spotkań i relaksu. Do każdego mieszkania oferujemy możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażach podziemnych lub na terenie osiedla. Ozdobą każdego budynku są eleganckie balkony i tarasy z balustradami ze szkła i stali.
• Wysokość budynków: dwa budynki (A1 i A4) 4-piętrowe , dwa budynki (A2 i A3) 6-piętrowe
• Garaże i komórki lokatorskie w podziemiach
• Balustrady balkonów i tarasów ze stali z wypełnieniem szklanym lub stalowym,
• Nowoczesna i przyjazna architektura
STANDARD – MIESZKANIA
Na osiedlu „Sokołówka” znajduje się 158 jasnych i przestronnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Każde z nich posiada balkon lub taras, a lokale położone na ostatnich kondygnacjach 4-piętrowych budynków są dodatkowo wyposażone w antresole. Drewniane okna oraz szklane i stalowe balustrady dodają każdemu mieszkaniu uroku i elegancji. Obecnie w sprzedaży dostępne są jeszcze mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od 53 m kw. do 140 m kw.

Główne atuty mieszkań to:
• Zróżnicowane metraże
• Drewniane okna oraz drzwi balkonowe i tarasowe
• Antywłamaniowe drzwi wejściowe
• Rolety zewnętrzne w oknach mieszkań parteru

Opis lokalizacji

„Sokołówka” zlokalizowana jest w zacisznej dzielnicy Łodzi – Julianowie. W pobliżu osiedla znajdują się liczne enklawy zieleni, w tym dolina rzeki Sokołówka, Park Julianowski oraz Las Łagiewnicki. Takie otoczenie zapewnia mieszkańcom dostęp do wielu możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Osoby preferujące rozrywkę w mieście ucieszy zapewne bliskość Manufaktury, do której korzystając z pobliskiej komunikacji miejskiej można dotrzeć już w niespełna 10 minut. Na zwolenników sportowego spędzania wolnego czekają pobliskie obiekty i kluby sportowe, na terenie których znajdują się korty tenisowe, pływalnie oraz boiska do piłki nożnej i siatkowej.
Malowniczy charakter okolicy zapewnia duża ilość zieleni zlokalizowana u zwężenia rzeki Sokołówki. Tętniące roślinnością trasy spacerowe znajdziemy ponadto w jednym z największych łódzkich parków – Parku Julianowskim, znajdującym się w pobliżu osiedla. Posiada on liczne stawy, place zabaw i imponujący drzewostan zachęcający do wycieczek i odpoczynku na świeżym powietrzu. Miejsca relaksu i rekreacji znajdziemy także na terenie samego osiedla. Zaciszne alejki ozdobione elementami małej architektury, kwitnącymi krzewami i nastrojowym oświetleniem dodają uroku całemu otoczeniu. Na terenie osiedla zaplanowano place zabaw wyposażone m.in. w huśtawkę, karuzelę i inne urządzenia rekreacyjne dla najmłodszych mieszkańców. Aby zapewnić mieszkańcom prywatność i poczucie bezpieczeństwa teren całego osiedla został ogrodzony.

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Opis płatności

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta

brak

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Biuro sprzedaży:

  • Łódź
    ul. Tylna 4F
  • Tel: +48 661 911 917

Odwiedż stronę inwestycji

Kontaktując się z deweloperem prosimy o powołanie się na portal RynekPierwotny.pl. Dziękujemy!

Podobne inwestycje w pobliżu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij