Sołtysowice - mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja: Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole, ul. Sołtysowicka

Deweloper: Milart Sp. z o.o.

Zapytaj o szczegóły

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.
Znajdziemy za Ciebie

Szczegóły inwestycji

ceny nominalne od 179 014 do 444 097 zł
ceny za m2 od 4 979 do 5 400 zł/m2
powierzchnia od 35.8 do 85.4 m2
liczba pokoi od 2 do 3
wysokość pomieszczeń260 cm
liczba mieszkańwszystkich 556, dostępnych 120
liczba budynków6
liczba kondygnacji nadziemnych 7 razem z parterem
liczba kondygnacji podziemnych1
dostępne powierzchnie dodatkowebalkon, taras
rozpoczęcie budowy
oddanie do użytkowania
miejsca postojowe podziemne posiada
miejsca postojowe naziemne posiada
komórki lokatorskieposiada
garażenie posiada
materiał budowlanymieszany
standard wykończeniadeweloperski, "wykończenie pod Klucz" na życzenie klienta
rodzaj własnościprawo własności
przewidywany czynsz informacja u dewelopera

Kredyt mieszkaniowy

Opis inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolejną, nową inwestycję, realizowaną na wrocławskich Sołtysowicach!To jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania blisko centrum Wrocławia i jednocześnie doceniających pewne oddalenie od głównych arterii komunikacyjnych miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, CH Korona, szkoły i przedszkola. Dodatkową atrakcyjność lokalizacji podkreśla bliskie sąsiedztwo Lasu Sołtysowickiego, sprzyjajace relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi.W ramach inwestycji powstanie 9 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W części z nich na poziomie parteru zaprojektowano lokale usługowe.W budynku A, od którego rozpoczęliśmy budowę mamy w ofercie sprzedaży 78 mieszkań, o metrażach od 38 do 79 mkw. Każde mieszkanie z balkonem. Budynek ten to obiekt sześciopiętrowy, z jedną klatką schodową, z cichobieżną windą, w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. W garażu podziemnym mamy do dyspozycji 34 miejsca postojowe oraz 25 komórek lokatorskich. Oferujemy zakup mieszkań opcjonalnie w standardzie deweloperskim lub z wykończeniem “Pod Klucz”! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.Planowany termin przenoszenia własności lokali mieszkalnych – lipiec 2013 roku.Oferujemy możliwość zakupu mieszkania wykończonego w standardzie “Pod Klucz” za dodatkową dopłatą 250 zł/mkw.

W kolejnym, III etapie inwestycji przy ul. Rafała Wojaczka na Wrocławskich Sołtysowicach wybudowaliśmy dla Państwa dwa budynki, oznaczone roboczo jako „D” i „E”. W każdym z nich powstało 108 mieszkań, dwu i trzy pokojowych, o metrażach od 35 do 85 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, część z nich to typowe loggie. Nowe budynki, podobnie jak już zrealizowane, to obiekty sześciopiętrowe. Dostęp do mieszkań w budynku „D” obsługiwany jest poprzez jedną klatką schodową, natomiast budynek „E” to budynek dwu-klatkowy. Komfortową komunikacje pionową w budynkach zapewnią nowoczesne windy, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej obu budynków znajdować się będą garaże wielostanowiskowe. W garażu oraz na parterze zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.
Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajduje się na nim plac zabaw, ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.
Inwestycja zakończona, gotowe lokale.

Opis budynku J:
W kolejnym, IV etapie inwestycji przy ul. Rafała Wojaczka na Wrocławskich Sołtysowicach – w budynku „J” mamy do zaoferowania 108 mieszkań, dwu i trzy pokojowych, o metrażach od 35 do 63 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkony, część z nich to typowe loggie. Budynek jak i pozostałe, to obiekty sześciopiętrowe. Dostęp do mieszkań obsługiwany jest poprzez jedną klatkę schodową. Komfortową komunikację pionową w budynku zapewni nowoczesna winda, w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej znajduje się garaż wielostanowiskowy. Na poziomie parteru zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.
Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajduje się na nim plac zabaw, ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.
Planowany termin przekazywania mieszkań i przenoszenia własności lokali – luty 2016 roku.

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania wykończonego w standardzie „Pod Klucz” za dodatkową dopłatą 300-400 zł/mkw.

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Opis płatności

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta

brak

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Biuro sprzedaży:

  • Wrocław
    ul. Włodkowica 10/4
  • Tel: +48 71 789 33 89

Odwiedż stronę inwestycji

Kontaktując się z deweloperem prosimy o powołanie się na portal RynekPierwotny.pl. Dziękujemy!

Podobne inwestycje w pobliżu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij