Rezydencja Arteco - luksusowe mieszkania, lokale użytkowe na sprzedaż

Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, ul. Jasnodworska 3a

Deweloper: Marvipol Development

Zapytaj o szczegóły

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.
Znajdziemy za Ciebie

Szczegóły inwestycji

cenaZapytaj o ceny
ceny za m2
powierzchnia od 36.7 do 125.6 m2
liczba pokoi od 1 do 4
wysokość pomieszczeń281 cm
liczba mieszkańwszystkich 300, dostępnych 154
liczba lokali użytkowychwszystkich 8, dostępnych 6
liczba budynków1
liczba kondygnacji nadziemnych od 1 do 9 razem z parterem
liczba kondygnacji podziemnych2
dostępne powierzchnie dodatkowebalkon, ogród
rozpoczęcie budowy
oddanie do użytkowania
miejsca postojowe podziemne posiada
miejsca postojowe naziemne nie posiada
komórki lokatorskieposiada, Szczegóły w biurze sprzedaży
garażeposiada
materiał budowlanymieszany
standard wykończeniadeweloperski
rodzaj własnościprawo własności
przewidywany czynsz informacja u dewelopera

Kredyt mieszkaniowy

Opis inwestycji

Rezydecja Arteco to zespół komfortowych apartamentów, w sercu zielonego Żoliborza przy zbiegu ul. Powązkowskiej i Jasnodworskiej.Zróżnicowany architektonicznie budynek, mieszczący się na działce o wielkości 11.876 m2, Marvipol zaplanował z niezwykłą starannością o każdy detal. Ma on łączyć w sobie prestiż, elegancję a także nowoczesność z elementami sztuki.Bliskość trasy AK, przystanków tramwajowych i autobusowych, centr handlowych Klif i Arkadia a także metra Dworzec Gdański ułatwi mieszkańcom poruszanie się po mieście. Położenie na zielonym Żoliborzu to rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie klasę i wygodę z otoczeniem terenami zielonymi. W budynku powstanie ok. 300 apartamentów w metrażach od 35 do 125m2.Budynek ma nie tylko zapewnić mieszkańcom odpowiednio wysoką jakość życia, ale także stać się elementem wyróżniającym  od pozostałych obiektów w tej części miasta.Marvipol oferuje swoim mieszkańcom wysoki standard, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz osiedla. Rezydecja Arteco będzie połączeniem sztuki z ekologią, dodając do tego smaku godnego rezydencji.Budynek ten będzie miał od strony północnej 9 kondygnacji a od strony południowej 6 kondygnacji. Standardem są tu już portfenetry i balkony z przeszklonymi barierkami.Elewacja wykonana zostanie z białego HPL a dwukondygnacyjny parking pomieści 397 samochodów.Na terenie inwestycji powstanie wiele betonowych donic posadowione na różnych wysokościach (od 0,1 do 0,9m ponad powierzchnię chodnika), w których umieszczone będą różne gatunki roślin. Dobór gatunkowy roślin został tak przemyślany, aby kontrastowały one ze sobą wielkością i kształtem liści oraz ich odcieniem. W kilku miejscach znajdują się niewielkie placyki (wyłożone kostką betonową), na których przewidziano ławki.Artystyczne figurki znajda swoje miejsce w reprezentacyjnym foyer, na korytarzach i w patio.Dla rodzin z małymi dziećmi ważnym elementem będzie własny plac zabaw. Rezydecja Arteco posiada aż dwa place, dla różnych grup wiekowych. Mniejszy plac zabaw, przewidziany dla dzieci najmłodszych (1-6 lat) zlokalizowano we wschodniej części terenu. Większy plac zabaw, przewidziany dla dzieci starszych (+6 lat) jest usytuowany w centralnej części podwórza. Kształt obu placów jak i ich kolorowa nawierzchnia, nawiązuje do geometrycznego układu całego otoczenia (kwadratowe donice, barwne podziały w nawierzchni). Na całej powierzchni obydwu placów zabaw zaprojektowano nawierzchnię syntetyczną, dzięki której wszelkie upadki będą amortyzowane.Apartamenty Rezydecja Arteco posiadają przestronne i funkcjonalne wnętrza, z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną i sypialnianą. Do wykończenia części wspólnych stosowane są naturalne materiały: kamień i drewno, a na każdym korytarzu znajdą się eleganckie wykładziny.Na parterze budynku od strony ulicy Powązkowskiej zostały zaprojektowane lokale usługowe. W części parterowej od strony zachodniej znajduje się reprezentacyjne foyer, przez które będzie się przechodzić do wnętrza kompleksu.

Położenie

Na terenie osiedla będą znajdować się: fitness club dostępny dla mieszkańców, od strony ul. Sokratesa w części parterowej i ul. Rokokowej zaplanowano lokale usługowe o zróżnicowanej powierzchni, oraz lokal gastronomiczny. W okolicy znajdują się: banki, Bielański Ośrodek Kultury, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, myjnia samochodowa, szkoły i placówki oświatowe.

Dojazd

Najbliżej inwestycji znajduje się przystanek POWĄZKI-CM. WOJSKOWY przy ul. Powązkowskiej (autobusy: 103, 122, 180). Dla osób poruszających się samochodem dobry dojazd umożliwiają: ul. Armii Krajowej (8), ul. Powązkowska, nieco dalej stacja Metra Dworzec Gdański.

Opis lokalizacji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Żoliborz przy ul. Jasnodworskiej 3a.

Udogodnienia:

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu.

Biuro sprzedaży:

 • Warszawa
  Ul. Jasnodworska 3a
 • Tel: +48 22 536 50 50
 • Warszawa
  Ul. Bernardyńska 16a
 • Tel: +48 22 536 50 50
 • Warszawa
  Ul. Obywatelska 10
 • Tel: +48 22 536 50 50
 • Warszawa
  Ul. Sokratesa 9
 • Tel: +48 22 536 50 50

Odwiedż stronę inwestycji

Powołaj się na portal rynekpierwotny.pl, a zapewnisz sobie najwyższy poziom obsługi! Dziękujemy.

Podobne inwestycje w pobliżu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Więcej informacjiZamknij